• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,016
Brgud
Ja nisam nikad volio te leđne modele,radio sam par puta s njima i nisam se našao na "ti" sa njima:(sweat):
 

Dubravac

Član
Tu od
31 Ožu 2015
Poruka
200
Pozz

Dobar je to stroj. Malo sam radio s njim pouzdan je i dugotrajan,
Samo što se tiče cijene, to je redovna cijena u prodaji.
Kod vas u EU već imate novije serije u prodaji, a kod nas je ovaj još aktualan,
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,573
Da našao sam se sa njime, našao - družio (radio nekoliko godina) - rastao se. Ali ne da nije bio dobar (nikakvih primjedbi). Bio mi pretežak za raditi (pogotovo držanje na rukama - konstantno). Prodao sam ga za dva črna - biela i kupio Jonsered Bc 2126 koji mi je zaribao nakon 4 sezone korištenja (i to jako malo).

I sa sam u potrazi za novim !:icon_twisted:
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,718
Mi u firmi imamo taj leđni neki stihl, neznam koji je model, nakon sat vremena bole ruke , leđa, ma sve boli, a vibracije isto iako imamo kožne rukavice.
Ma nikom taj leđni nebi preporučio.
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
971
Kolege nasao sam husqvarna 235 r trimer u jako dobrom stanju za 200e.....IMa li netko od forumasa takav trimer da mi kaze iskustva sa njime...Dali je bolje za njega dati 200e ili za nekog novog kineza
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
Imam fs55, i planiram sad kupit nešta jače.

Dosta bi radio sa njime, zna bit i poveće trave.

Da gledam baš najače modele tipa 3ks ili je 2-2,5 dovoljno?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,715
Kolege nasao sam husqvarna 235 r trimer u jako dobrom stanju za 200e.....IMa li netko od forumasa takav trimer da mi kaze iskustva sa njime...Dali je bolje za njega dati 200e ili za nekog novog kineza

To je profi stroj. Imal sam joj blizanca, Jonsered GR2036. Ak mirno radi i nije masna s donje strane - kupuj. Zdravih 1,8ksks iz 36ccm ili iz 40ccm ak je novija.
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
971
kolega ZJ radila je mozda 2 sezone,,,vidi se da je skroz ocuvana,,
Dali moze kositi gustu travu do 20cm visine da je ne gusi
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,715
Puno kubika, malo konja - može.
Kupuj, jer joj je cijena novoj bila oko 600...700€.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,700
Odnio trimer(Fuxtec) prošli tjedan na servis, još je pod garancijom, odradio možda 3-4 rezervara i počeo se gušit. Danas zovu da je popravljen i hoće mi naplatit 140 kn popravak jer su morali mijenjat membrane. Kažu da to ne ulazi pod garanciju jer je to ide pod redovno održavanje trimera koje snosi kupac. Trimer nisam htio preuzet dok se malo ne raspitam.
Jel imao netko sličan problem?

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,426
Ne moze to pod odrzavanje, procitaj upute i ako tamo ne pise nista o tome pod rubrikom odrzavanje - argumentiraj im to. Poslije im se zaprijeti i javnom objavom problematicnog branda i problematicnog servisa na forumu...
Edit: provjeri i sto spada pod garanciju za svaki slucaj
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Znači redovno održavanje tebe košta nekih 30 kuna rezervoar po toj računici ?
Smiješno.
Upoznaj ih sa pojmom negativna reklama i pitaj dal' im se isplati da se brukaju kao brend ili servis za tih 140 kuna.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,700
Garancija i knjiga o održavanju mi sad trenutno nisu dostupne, bit će sutra pa ću vidjet šta točno piše.
Razgovarao sam telefonski sa vlasnikom servisa i trgovine i on kaže da stoji u garantnom listu da to ide pod održavanje.

Imao sam jednom problem sa membranama dok je uređaj bio pod garancijom i znam da mi nisu ništa naplatili.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Baš me zanima dali je to pod održavanje , imajući u vidu da je trimer odradio samo par sati kako sam razumio.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,573
Nekako bi se moglo shvatiti da ide pod redovno održavanje ako je trimer radio neki interval od recimo jednu ili dvije sezone ili nekih 50 sati rada.
Ali ovako mi se čini da muljaju !:(punch):
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Naravno da muljaju , čak i da je motor zaribao oni će mu staviti nov klip a pisati membrane ako su one navedene kao što kaže @mane.
Svako traži ''rupu u zakonu''.
 
Na vrh