• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,698
Za manju travu baš i nije ali za deblju travu, šikaru, stelju, razno trnje i sl. dušu dalo.
8125c4ae027870137d810b2dbd8f7573.jpg


Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Lanc od pile bez zubi:icon_fU:
Ne znam, nisam probal, al mi nekak neuvjerljivo izgleda. Kaj sve kinezi nebudu uturili u te svoje "robusne" mašine. Još malo pa budu na flakserice namrdali helikoptere za glazure.
Ti stotku, pa to uopće nije loša ideja!
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,698
Ja ga kupio i radim sa tim, prigovora nemam. Jedno kaj to ne možeš stavit na trimer ispod 1,5 ks, treba snage za to vrtit. Bio sam napravio prije nego kaj sam ovo vidio nešto slično sa lancem od motorke i radi sasvim ok, osim kaj malo trese jer je teško napravit ovak od oka dobar balans.

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Ja od kad sam na svoj fs45 stavil Polycut glavu i na nju umjesto plasticnih nozeva stavil one od brente, sa stilitima gore, ja se preporodil,,,
To je razlika za nepovjerovati u odnosu na flaks,,,

Ako se ne varam nedavno je gos'n velecasni nudil nekaj slicno,,,

Bobić, kaj si to stavil na Polycut glavu?

Ja sam ju isto kupio za FS 50, preporodio se u odnosu na flax, ali ide sporo, inercija plastičnih nožića i još su deblji... + tupi pa se osjetno muči....

Noževi od brente?
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Nozevi od pile za brentu,,,

pile-tracnu-pilu-pilanu-brentu-slika-41929269.jpg


Poslikam kak to izgleda pa postavim slike,,,

Na ovoj mojoj jos uvijek ima stilita (ili kak se to vec zove sto lijepe umjesto vrha špice zuba)
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Sa husqvarnom sigurno neces pogrijesiti.
Makita je skupa, ali nemam iskustva niti s njom ni s oleom.
Za te novce, ja bi ih zaobisao i isao na sigurno.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
ekipa, trgoagencija ima akciju trenutno

2z86tr5.gif


ja imam ovakvog kavasakia s TJ53 motorom i razmišljam uzet još jednog da imam na drugoj lokaciji da ga ne prevažam...
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,717
Ne valja samo jer je mala ručka. To ubija. Ako bi se mogla stavit velika ručka, onda da.
Sad vidim da samo onaj najslabiji model ima veliku ručku, nema logike.
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,426
U petak sam kupio 535rxt, po komentarima s foruma, odmah sam u trgovini zamijenio glavu za t45x. Jucer sam ju isprobao, pola rezervoara na prazno, i jos tri u kosnji. Staru visoku travu s flaksom bas se i ne moze kositi, ali s nozem cistac radi na pola gasa. Snage ima dovoljno za sve radit. Kupinu sijece i melje bez problema. Drvenaste stabljike do debljine palca sijece bez da osjeti. Jednom sam uspio s nozem pronaci kamen, sva sreca pa nije se nista dogodilo. Muci me samo sto je noz dosta tup kao novi, ne znam da li bih ga trebao naostriti - nema mi smisla da moram novi noz ja ostriti...

2lxim9w.jpg
 
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
nož sam po sebi ne treba biti oštar kao nož za giiti špek , ovaj nož ne reže oštricom kao britva , ovaj nož reže inercijom
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
ja naručio još jednog ovo amana s kawasakiem tj53....


Danas dolazi :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh