• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
Vilager je tata u svom cjenovnom rangu.
Moj 1900 je odradio pitaj Boga koliko , samo pukla opruga na kvačilu od svih silnih kvarova. Još uvijek pali kao mina i radi kao sat.
Redovno čišćenje i podmazivanje naravno i samo stihl ulje u zapečaćenoj flaši.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
1900 S , kupljen tu kod lokalnog trgovca prije nekih 8 godina ako se dobro sjećam , tada plaćen 240e .
Sada sam kupio još jedan kinez neki AGM520 , plaćen 100e , druga godina kod mene radi isto uredno ali su mu grozni uprtači koji se dobiju uz njega.
Kosim dosta sa njima pogotvo u zadnje dvije godine jer mi klizište zeznulo voćnjak i samo se trimeerima kosi oko 1,5ha tri puta godišnje.
I još ih i pozajmljujem komšiluku i ja sam idem nekada u ispomoć drugima , ni ne pada mi na pamet kupovina nekog ''rasnog'' trimera. Ovi sasvim zadovoljavaju.
 

domo1984

Dobro znana faca
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
550
O tome se i kod mene radi iskreno sviđa mi se fs 120 al nemam toliko posla za njega jer nemam vocnjak samo kanal uz cestu, međa i krompiriste.
 

viper50

Član
Tu od
21 Tra 2013
Poruka
186
1900 S , kupljen tu kod lokalnog trgovca prije nekih 8 godina ako se dobro sjećam , tada plaćen 240e .
Sada sam kupio još jedan kinez neki AGM520 , plaćen 100e , druga godina kod mene radi isto uredno ali su mu grozni uprtači koji se dobiju uz njega.
Kosim dosta sa njima pogotvo u zadnje dvije godine jer mi klizište zeznulo voćnjak i samo se trimeerima kosi oko 1,5ha tri puta godišnje.
I još ih i pozajmljujem komšiluku i ja sam idem nekada u ispomoć drugima , ni ne pada mi na pamet kupovina nekog ''rasnog'' trimera. Ovi sasvim zadovoljavaju.
Ne vidim gdje takav kupiti u RH?
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,042
Znači odluka je pala na Husqvarnu 535 rj
Na šta treba obratit pozornost prilikom kupnje?
Mislim na vrstu rezne glave,uprtači, nož i sl?
 

insomniacro

Aktivni član
Tu od
3 Velj 2015
Poruka
135
Sto kazete na ovaj trimer sad je 100kn jeftini treba mi za odrzavati dva kanala po 15m duzine i 3 visine i za očistit krompirište,znam da je stihl ili husky super al nekako mi puno love za nesto pametno.
Bizi od mtd-a, gov*o zesce, ako oces jeftino uzmi ovo ULTRAPROFI TRIMER CHAMPION CP 162

neka izdrzi 2 sezone i isplatija se, ova oprema vridi pola tog novca!
kad stigne, dotegni sve vijke, promjeni mast na kardanskoj sipki i zglobu, 3% mjesavine i samo gas!

Ne vidim gdje takav kupiti u RH?
gledaj fuxtec, dosta slican trimer.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,775
Bane, gledaj RxT. Ima izvrsne naramenice (Balance X) glavu i nož.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,042
ZJ ne odgovara mi takav oblik ručki zato mi treba RJ
Znači probat tražit naramenice Balance x
A šta sa glavom,nudi se T 35,?
Gledao sam T 35 x ili T 45 x
Koliko vidim ove x imaju kuglični ležaj a na 45 stane deblji flaks,dali 45 paše na husky 535?
Kakve su se ove x glave pokazale?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,775
Na mojoj 335Rx je T45 od prvog dana. T35x tada još nije postojala. T45 je masivnija glava i (po meni) bolja.
T35 ima s više vrsti navoja. T45 ima M12 lijevi i paše ti na 535.
 

zvrk

Novi član
Tu od
22 Sij 2019
Poruka
8
Ajd kad svi nešto pitaju.....ovo je tzv. trimer na kotačima, pa me zanima je li itko radio u praksi s nečim ovakvim? Jel to može poslužiti poput obične kosilice na guranje. Prednost je kaj ju ne smeta kamenje, a ne mora se niti nositi na sebi...
Inače oznaka stroja je Fuxtec fx fsr152, motor je 2,2 kW, odnosno 3 konja.
View attachment 20627 20628
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,042
To je više namjenjeno starijim osobama kojima je problem nosit trimer,sa trimerom si puno bržijedina prednost je što ga ne nosiš na sebi,ali moraš gurati pa na ravnom još ide,ali uzbrdica,nizbrdica,neravni tereni,nebih baš rekao da je lakše,a o nečem sličnom sam pisao nekoliko stranica unatrag a radi se o ovakvoj flakserici HWT 550 TILT Voger d.o.o.
A to je puno snažniji stroj koji ima vlastiti pogon
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,042
Svi mi(počevši od mene)gledamo za uštedit koju kunu,ali bez pogona ga nebi uzeo ni u ludilu(to je moje mišljenje)
Za ravni teren i manju travu još bi i mogao bez pogona,ali za sve ostalo nebi preporučio
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,042
Ne izgleda loše jedino treba vidjet da ima zadnji pogon,li čini mi se da ima,s obzirom da je honda motor mislim da se isplati
 

Najnoviji postovi

Na vrh