• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

scarlet

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2018
Poruka
221
Ja sam te dao ćaći al mogu posluziti!Meni su nekako bili ne znam,nezgrapni,kruti....nikako ih nisam mogao namjestiti,a najveca zamjerka je velika povrsina koja prekriva tijelo.....na suncu citav dan duplo vece znoj3nje i temperatura tijela 😃
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,965
Koliko si ih na kraju platio?
Da li imaju efekta kod trimera koji nemaju "bicikl" ručke u odnosu na onaj jednostruki?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,548
O itekak. Na Husqvarni imam one Advance X ili kak se već zovu, i ne osjetiš danosiš trimer.
Čim je veća površina, tim je lakše nositi.
 

scarlet

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2018
Poruka
221
Zj ima li u prodaji husqvarnini advance i koliko su??Ja cu danas uzeti stihl advance ako bude srece!!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,548
Ne znam, došle su uz 335-icu...prije 13 godina ;)

Imaju li te "quick disconnect" za brzo odbacivanje trimera ako se zapali?
 

Focus

Novi član
Tu od
22 Ožu 2020
Poruka
17
Ovu sam sirotinju dobio uz FS 120
 

Prilozi

  • IMG_20200325_143029.jpg
    IMG_20200325_143029.jpg
    34.8 KB · Pregleda: 29

Gearbox

Novi član
Tu od
14 Kol 2018
Poruka
13
Po mom dosadasnjem iskustvu to nista ne pije vode!Ruka ti se grci zbog nepravilnog polozaja sake na gasu,ili je presiroka rucka gasa!Trimer mora biti ustiman na oprtacima bez savijenih ledja i sake moraju biti u prirodnom polozaju,a ne nategnute....Kad vidim kako pojedini ljudi rade cudim se kako izdrze i sat vremena!Ja samaram trimerom od jutra do mraka nikad me ledja nisu zabolila,dok od motorke jesu posto ima puno savijanja lwdja i mijwnjanja polozaja!Znaci samo zbavi,ako nemas,prave uprtace i ustimaj ih pravilno,po sebi i nema problema!
Što se tiče uprtača imam one koji su došli sa Fs 450 tj advance.
Usput zna li tko rauliku između uprtača advance i advance plus?
Kad ode snijeg probati ću onda obrtače drugačije podesiti, hvala na savjetu.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,548
Bane, imam. Na laganim strojevima mogu biti preko ramena, a za malo teže strojeve ipak je bolje da imaš naramenice na oba. Ne vidim zakaj bi smetale?
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,965
Nisam mislio da bi smetale,nego na ovim trimerima koji imaju običnu ručku drugačije je težište,ja imam samo jedan jadan kao poštar,ali ne radim nešto puno sa trimerom pa ne vidim baš neke potrebe za nekakvim drugačijim,jedino u ljeti zna malo "guliti" po vratu,da su barem na predjelu vrata stavili neku spužvu,ali ništa goli ramen
To mi baš nije jasno znači kupio sam husqvarnu 535 rj platiš je 5000 kn,a remen dobiješ ko za hlače,ali da je bar malo obložen,ili mekan,nego tvrdi i sirov,čak nema ni ono platno(plastiku) koja dođe na bok gdje se trimer naslanja na tijelo,ništa...
Imao sam prije alpinu,isto jednostruki remen,ali je imala na ramenu spužvu i na boku platno sa spužvom i bio je bmw prema ovom uprtaču
Evo ovakve dobiješ,sramota
24310
 

scarlet

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2018
Poruka
221
Ja sam kupio danas advance stihl 60e😃Na prvu nisam zadovoljan kako pristaju uz tijelo,ali vjerovatno zbog toga sto nisu optereceni!Vidjecemo kad ih trimer pritisne!Ako nista kul izgledaju...nek ide u tri djavla
 

Prilozi

  • IMG_20200325_171830~01.jpg
    IMG_20200325_171830~01.jpg
    56.1 KB · Pregleda: 55
  • IMG_20200325_171250.jpg
    IMG_20200325_171250.jpg
    107 KB · Pregleda: 56

scarlet

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2018
Poruka
221
Kako funkcionise stelovanje tog vraga za kacenje trimera??Jwli neko brzopotezno pomjwranje ili treba alat?Cudi me da GHusqvarna nije ni na jedan model stavila onaj neki nosac sa vise rupa kao sto je na Stihl od 350 pa nagore....cak je i Villager to iskoristio na skupljim modelima!!
 

scarlet

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2018
Poruka
221
Sutra ide test novih uprtaca,javljam utiske!Nisam optimistican,zapala mw vwrzija koja se nw kopca na prsima......Tek sam vidio u prospektu da su dvije varijante Advacea🙄
Hocw li ovo bit dovoljno za sezonu😀?Ako nam Korona dopuati da rasimo uopste!!!
Kod nas se sutra uvodi vanredno stanje,pitanje kakve ce mjere uvesti,strasno.....
 

Prilozi

  • IMG_20200327_135647.jpg
    IMG_20200327_135647.jpg
    105.5 KB · Pregleda: 18

ivma2208

Novi član
Tu od
13 Ožu 2020
Poruka
11
Nisam znao da se fs120 proizvodi u Kini, zna li neko je li kinezi prave i fs350
Honda 425 benzinski trimer star 9 god. radi kao prvi dan.Nisam kupio trimer par godina i našao sam taj koji zadovoljava moje potrebe.Sthil je nekada bila marka pouzdana ali pojavili su se novi igrači.Redoviti servis i to je to
 

scarlet

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2018
Poruka
221
Isprobano,ali kao sto sam naveo iznad,i bio u pravu,malo sam se razocarao!Glavni teret udara u pojas koji se na lijevoj strani koso spusta preko rebara i kopca se na stomaku,mjehuru,umjesto na ramena...malo sam se razocarao jwr ipak to sranje kosta 60 eura!!!!Na kutiji uglwdam neki pojas i backpack za advance liniju uprtaca i skontam trazeci po netu da se to dodatno kupuje hehe....narucio sam taj remen sto steze pojaseve na prsima i samim tim bolje ce lezati,rok isporuke 60 dana 🙄..cijena sitnica 12e...eto ako neko ima nwdoumicu...znaci moj zajeb je bio sto nisam kupio kopcanje na prsima...skola citav zivot i to ti je
 

Gearbox

Novi član
Tu od
14 Kol 2018
Poruka
13
Možete li kolega staviti sliku tog remena kojeg ste naručili? Inače sam dobio uz trimer te uprtače koji ste si vi kupili pa me zato zanima.
 

scarlet

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2018
Poruka
221
Ma obicni kaisic sa kopcom,mozes i napraviti sebi ako ti se da i ako imas s cim😃Al eto oni su odlucili da to ne stave uz nesto sto kosta 60e i potrebno je,v2c ce ti prodati da ti uzmu jos para apsurdistan
 

Najnoviji postovi

Na vrh