• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

scarlet

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2018
Poruka
221
Stare glave auto cut,kije se vise ne proizvode su bile uze od npr ove nove 46-2,samim tim smanjena je duzina silka do noza....radis malo mpotrosi se malo bude prekratko,otpusti,odsijece visak i samo trosenje silka bezpotrebno...ako me kontas....a ima pametnih koliko hoces pa kose sa silkom i bez zastitne glave,samo smatram da se tad silk ne trosi simetricno i nema istu efikasnost...da ne govorim kad jenpredugacak pa samo lupa po zemlji i radi nepotrebne stvari 😃O opterecenju masine necu....tako da bez noza za simetricno odsijecanje,mislim da nema dobrog posla😃
 

Ante2

Aktivni član
Tu od
12 Tra 2012
Poruka
179
Noz koristim di nema kamenja jer uvjek naletim ili na to ili panj, za stitnik budem vidio dali se da nac nesto od kineskog sto bi moglo odgovarat.
 

DeutzFahr69

Aktivni član
Tu od
4 Svi 2017
Poruka
161
Evo jedno pitanje: Codec CG 260E glava se vrti na ler gasu u cemu je problem?

znaci bez imalo gasa ona se vrti
 
Tu od
28 Stu 2019
Poruka
74
Niste napomenuli čovjeku da je to zamjenska glava, a ne original !
Dovoljno je bilo kliknuti na proizvod da se u nazivu proizvoda pokaže "ZAMJENSKA"

Ispričavam se ako je to bila neka pogreška s moje strane, al mislim da nije, to je još uvijek glava 40-2 :unsure:
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,162
Evo jedno pitanje: Codec CG 260E glava se vrti na ler gasu u cemu je problem?

znaci bez imalo gasa ona se vrti
Neznam za konkretni trimer,jer ga ne poznajem,ili je prevelik minimum ili je pukla opruga kvačila
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
915
Ne vjerujem da je ler gas prevelik, jer da je velik javljalo bi se i prije. Dakle, pukla ti je oprugica kvacila 😉 nije tesko zamijeniti ...
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
915
Odsrafis ova cetiri srafa i vidjeces stanje ...
 

Prilozi

  • trimer-codec-cg-260e-slika-108628670.jpg
    trimer-codec-cg-260e-slika-108628670.jpg
    58.7 KB · Pregleda: 17

insomniacro

Aktivni član
Tu od
3 Velj 2015
Poruka
137
Nije mi još stigla ona Oregonova glava ali mi je jucer stiglo ova sto sam narucio na aliju za rezervu prije misec dana.

Universal speed feed head
download.jpg


Isprobao sam danas i moram reci da je glava odlicna , brzo se namotaje, koliko vidim plastika je izdrzljiva a flaks mi se ne lipi u glavi.Koristija san neki titanum 3.0 flaks koji sam kupija prije 2 god jer se navodno teze lipi nego obicni(zavari se komad za komad unutra glave) .To mi je dosad najgori flaks koji sam koristija jer je upravo bilo obrnuto, lipija mi se non stopi 2 godine mi je staja sa strane, ali evo s ovom glavom ide odlicno!

Glava dojde cca 8$ , jedina mana po meni je sta se montira kao nož - nema navoj, i mogla bi bit 1-2 cm šira da stane više flaksa.
Inače ovo je kopija Hondine W4 glave.

Preporuka!

Također sam isproba danas glavu s lancem, fenomenalna za draču (divlje kupine) i sl. Nema vibracija nikakvih u radu, puno brže ide a sve usitni za razliku od noža, ali nije za ništa deblje od drače je dolazi do zapetljavanja lanca -tu je cirkular gazda!
 
Posljednje uređivanje:

scarlet

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2018
Poruka
221
Noz koristim di nema kamenja jer uvjek naletim ili na to ili panj, za stitnik budem vidio dali se da nac nesto od kineskog sto bi moglo odgovarat.
Ma mislio sam na noz za odsijecanje niti,koji se nalazi na stitniku😃
Insomnia nesto mi ta glava sa Alija ne uliva povjerenje,javi boga ti kako se pokazala!!
 

insomniacro

Aktivni član
Tu od
3 Velj 2015
Poruka
137
Stigla jutros oregon lightning load glava, testira san popodne, odlicna glava stane puno flaksa a iznenadila me nit koja je prilozena s njom, Oregon techni 280- cca 3m niti od 2.5mm su mi trajala jako puno s obzirom na debljinu, cca 1.5 rezervar:):cool:.
 

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
717
Imam T45 jedno 15-tak godina.
Na nju stane 12m 2,7mm flaksa. Do sad je zamijenjeno je brdo ušica. Srećom, našel sam jeftine na ebayu.
Jednom je mijenjan onaj plavi dio. Lani je pukla vanjska šalica, poderala se plastika. Špula i sve drugo je originalno. Srećom imam dvije rezervne a i ova bude za popraviti.
Može link na ušice :) ? Može i na PM.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,268
Pa i je bagatela, obzirom da je kod nas jedan 20kn!
Znači, ovdje dobiješ skoro 3 za jednoga.

Evo i jeftinijih - ja sam kupil od ovoga. Ne sjećam se koliko je bila cijena dostave. Vjerojatno gratis.
 

scarlet

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2018
Poruka
221
Salim se malo ZJ!!Ma ebay je zakon...sta sam sve kupio za sebe i za preprodati cudim se i dan danas....
Filtere zraka za fs 350 5x5$,filtere za briggs&stratton motor od kosilice 2x5$,matice za trimer rezervne 6x2 ili 3$,prajmer pumpice za kineski trimer 6x3 ili 4$.....Neka nama.brace kineza😃
Ali obratite paznju kad kupujete,prvo povledajte na pijacama kod nas..na primjer aluminijske glave one sto se stavlja silk 5mm sa cetiri kraka,komada,jeftiniji je kod mene na pijaci nego na ebay.....ne znam ni sam kako ali je tako....i jos poneki stvari ima tako da su jwfrinije nego na ebay
Vjwrovatno domaci kinezi uvoze pa prodaju naveliko nasim trgovcima
 
  • Like
Reactions: ZJ

Najnoviji postovi

Na vrh