• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

Dar11

Novi član
Tu od
2 Svi 2020
Poruka
1
Imao sam prilike raditi sa FS 120 za neku srednju travu idealan trimer nije pretezak sve pohvale, vrlo vjerovatno nije ni husqvarna losa, koja je razlika u cijeni?
Ja prije neki dan kupio fs120. Jos nije radio. Dali ga prije samog posla treba pustiti da radi na leru ili ne. Neki kazu da bi na leru trebao potrositi jedan rezervar ali to mi je malo smjesno
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Ante2

Aktivni član
Tu od
12 Tra 2012
Poruka
171
Uzeo sam 535RXT kad je bio na akciji, plus skinuo sam PDV, pa me ispao 3,5kilokuna. oduševljen, razina vibracija na ručkama minimalna, odlična orma za nošenje, i paše i visokim ljudima 190cm+. 1+1 godina garancije.
treba samo ukebat akciju, jer je trenutno preskup. Mislim da akcija ide direktno od Husqvarne, tako da svi prodavači obično spuste cijenu.
Kako bez pdv?
 

DeutzFahr69

Aktivni član
Tu od
4 Svi 2017
Poruka
154
Ja prije neki dan kupio fs120. Jos nije radio. Dali ga prije samog posla treba pustiti da radi na leru ili ne. Neki kazu da bi na leru trebao potrositi jedan rezervar ali to mi je malo smjesno

Ma kazu da prvih par sati treba raditi u nekom laganijem/normalnom radu, znaci ne odma kositi najvecu travu ili sikaru..
 

Gorki

Član
Tu od
7 Lip 2019
Poruka
78
I ja imam Stigu sbc 656 dx za sada samo riječi hvale, udobna za rad a i snage ima sasvim dovoljno.
Ne zam jel se može nositi sa premium brendovima ali za te novce je odličan stroj.
od ulja sam koristio Divinol i stihl sada ću probati sa husky uljima da vidim ima li razlike.
 

Vilim6797

Novi član
Tu od
18 Lis 2019
Poruka
14
Evo malo sam listao pa se nešto razmišljam između 525 rx cijena mu je 3160 s popustom nekim proljetnim
I 543 rs cijena 3900 s popustom i nekako mi se više sviđa jači je robusniji veća kubikaza rezervar normalno piše da je nasljednik 143r2
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Ako ti ne smeta veća masa i vibracije, 543RS je znatno moćniji stroj, a znatno štedljiviji od starog 143RII.
Usput, može se dobiti i niža cijena, samo moraš znati pregovarati ;)
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
967
Ja imam 553rs..
Stvarno pravi stroj.
Malo vise vibrira kada se dugo radi ali se brzo navikne na to.
Za 1g Jos nikakvi kvarova
 

Vilim6797

Novi član
Tu od
18 Lis 2019
Poruka
14
525 rx mi je nekako nejak ipak je ovaj jači za 0.5 kw za 700 kuna više..
A radio sam i sa starim velikim dolmarom tako mislim da bi mogao proći.. Treba znati i pregovarati.
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Evo došao kod mene onaj nož za malčiranje.
Oduševljen kamo je inače glava za niti stala, a onaj trokraki je samo kosio.
Deblje od palca nece usitnit, ali moze porezat.
A ovo manje od palca usitni odmah.




 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Danas bilo veselo, pukla mi ručka od ćoka, pukla da ni sam neznam kak, i na koji način.



E sad je zajebancija jer ona klapa nutra pada i stalno je pod ćokom. 😳
I nemrem kositi, mada i kiša počela pa mi išlo u prilog.


Raskopal da vidim kak i kaj, e sad opet zajebancija jer se ta ručka neda sama za sebe kupiti.



Nego ide sve skupa sa kučištem, košta 110 kuna, sutra to moram kupiti.













Pa si usput pojel sladoled dok to raskapal. 😉👍✌️😊🙃

 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Pa kaj nebres nekaj skemijat,nesto iz lima napravit,makar da je usis zatvoren pri palenju a poslije ti i tak ne treba.Mi balkanci smo poznati po kreativnosti. :ppozdrav:
 
Na vrh