• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
967
Stihlove naramenice dosle sa Husqvarna trimerom.

Ja sam prosle godine kupio 553.Rs. i dobio obicne standard..
A trimer je kosto 5900kn
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Ma ne, krivo ste shvatili, imam stihl fs 240 i naravno stihl naramenice, ujedno sam član športskog društva u kojem imamo husqvarnu i tamo sam probao kositi sa husqvarninim naramenicama i tako znam razliku, ne velim da husqvarnine nisu dobre, nego meni bolje pašu stihl-ove
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Da isto ko i Balance x. Ove advance ne dolaze u kompletu sa fs 190, nego počinju sa fs 240.
 
Posljednje uređivanje:

scarlet

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2018
Poruka
221
Nije najjeftiniji,ali uz njega ne dolaze takvi uprtaci!!Ne znam zasto to tvrdis kad nije tako!Samo uz fs 450,a danas od 360c pa nagore.....😉
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Nije najjeftiniji,ali uz njega ne dolaze takvi uprtaci!!Ne znam zasto to tvrdis kad nije tako!Samo uz fs 450,a danas od 360c pa nagore.....😉
E varaš se, kupio sam 240 i uz njega dobio advance naramenice. Ide s njim i s 260, 311, 360, 460 (tvoje 450, nema već godinama) i 560. Tvrdim zato jer sam KUPIO fs 240 i sa njim dobio te advance plus. Provjeravao sam u dva dućana u Sv. Ivanu Zelini i u Novom Marofu gdje sam i na kraju kupio i u oba su se dobivale te naramenice s tim modelom.
Ti si isto kupio taj trimer pošto si toliko uvjeren u to?
Ako jesi, i dobio jeftinije naramenice, netko te grdo sj**o.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,579
Oprema se razlikuje od tržišta do tržišta.
Očito u BiH izu jeftinije naramenice, jer je valjda i "povoljnija" cijena.
 

scarlet

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2018
Poruka
221
U Bosni joa nisu ni pustili u prodaju ajmo reci noviju seriju trimera,joa su u radnjama 350 i 450 najjaci modeli!Izgleda cemo xekati na 360,410,460,560 jos par godina😃,iako su izasli davno davno......Uz 450 dolaze advance ,a uz 350 oni srednji,ali meni bolji od advance!!!Koliko je taj fs 240 kod vas ,oko 700e??
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
scarlet oprosti ali nisam znao da si iz BIH, mogao si reči, nebi bilo nesuglasica, jer znam što sam kupio. Kupio sam ju prije 3 godine i koštala je 5500kn + popust na gotovinu 10%, znači plaćena 5000kn (660e)
 

nesa07

Član
Tu od
6 Lip 2012
Poruka
67
Meni su sa modelom 535 došle najobičnije kao remen za hlače:hahah:
Razlika je od tržišta do tržišta koji se modeli nude i sa kojom opremom.
Kod 535RXT i 535RX ne idu iste naramenice.

U Bosni joa nisu ni pustili u prodaju ajmo reci noviju seriju trimera,joa su u radnjama 350 i 450 najjaci modeli!Izgleda cemo xekati na 360,410,460,560 jos par godina😃,iako su izasli davno davno......Uz 450 dolaze advance ,a uz 350 oni srednji,ali meni bolji od advance!!!Koliko je taj fs 240 kod vas ,oko 700e??
U SRB i BIH se prodaju i stariji modeli Sthil-a, nisu i EU, dok u HRV zbog propisa se ne prodaju stariji modeli. (tako sam onformisan).
 

scarlet

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2018
Poruka
221
Nikakav problem,nema nesuglasica,samo konstruktivna rasprava😃Svako ima pravo da proba ispasti pametan🙃ja sam fulao!Ma da ,nas unikomerc.ba,koji je dio korporacije unikomerc.hr samo u ponudi ima 460c od novijih modela.....Nije mi jasno zasto je to tako,al aj.....A npr C modeli datiraju i od 2017,a moj 350 je 2017,a ima ih cak i 18,mozda i 19-ta,sve apsurd za apsurdom!I na kraju mialim da su skroz neosnovano naduvali cijene ovih novijih modela.....cuj 1150 e 460c,malo puno brate i da sam kosi
 

nesa07

Član
Tu od
6 Lip 2012
Poruka
67
Nerazumem u kom smislu?
Valjda zbog zagađenja okoliša, ako je to razlog i ako mislimo na isto u tom slučaju za krajnjeg korisnika je nagrada zbog većeg izbora.
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,190
Ali mislim da @ZJ mislio na to da su stari modeli prokusani isprobani mozda i kvalitetniji i mozda s jos kojom prednosti😉.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,972
BAš to povoljniji i jeftiniji,svakom novom modelu nabiju cijenu ko da sam radi,a starije povuku iz prodaje tako da si prisiljen kupovati neke skupe proizvode
 
  • Like
Reactions: ZJ

scarlet

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2018
Poruka
221
Juce ja bio u prodavnici.....i tako gledao malo Husqvarnu 545rxt i u toj radnji mi covjek kaze cuvaj se goriva,ovo odkako su pojeftinili pun nam je servis zastopanih karburatora,kaze sve nesto bijelo po njima😃.....Kazem ja njemu jebi ga kupujem gdje i uvijek,pa sta bude......u drugoj radnji gledao FS 450 i pitam kad ce doci novi modeli sa oznakama C i C EM,kaze nek nam je bog na pomoci kad stignu,taj trimer dere sve i jedan C i C EM....pitam ga ja sto mislis to jeli zbog automatike,kaze on izmedju ostalog da....ja nako u cudu.....cuo sam i procitao na par mjesta da je lose zamisljena ta automatika na karburatorima,al da svako pljuje po tome nije mi jasno!!!!Svi profici presli i rade sa autotune a prodavci pljuju,nisam pitao servisere😃
 

Najnoviji postovi

Na vrh