• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

insomniacro

Aktivni član
Tu od
3 Velj 2015
Poruka
133
Je, ali kad već ujutro u 05:30 bude 28 stupnjeva, do 7 je vec neizdrživo u klasičnom kombinezonu
 

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
689
Pozdrav,

odvezao sam 545 RX na servis. Direktno u maloprodaju uvoznika: Pile i vile. Kažu da su digli malo okretaje iako je sve bilo i dobro kad sam trimer dovezao. Stroj je bio po njima u redu.

Vidjet ću što će biti za vikend kad ću ga isprobati.

Uglavnom usporedba FS450 i 545RX pošto imam oba...

Stihl - puno manje vibracije, ergonomski je bolji, lakši, i po meni ostavlja dojam kao da ima više snage, na stihlu je robusnija i bolja glava.

Mislim da je nakon ovog moja avantura s Husqvarnom završila. Sreća pa više nemam puno toga za košnju jer sam poravnao teren bulldozerom, inače bih poludio.

Kompetentan sam jer sam radio i s Makitom DBC4510, Stihl FS350, Stihl FS450, Stihl FS100, Stihl FS55.

Preporuka svima STIHL, Husqvarna je dobra ali jednostavno nije na razini Stihla.
 

gorangrub

Novi član
Tu od
3 Svi 2020
Poruka
21
Ja sam koristio FS120 i 535rxt. 535rxt je za skalu bolji trimer, baš kao što i specifikacije kažu. Osobno iako nisam probao FS450 i 545rxt, ali gledajući specifikacije isto bi se odlučio za FS450. Ono što je 535rxt u svojoj klasi to je FS450 u svojoj klasi.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,387
Pa nemreš uspoređivati 535RxT i FS120.
Prije sa FS350, jedino kaj on ima veću zapremnine motora iako su iste nazivne snage.
Isto tak i 545 i FS450, jer ovog zadnjeg više nema u prodaji (u HR), već sa 460. Nisam probal ni jednog tog većeg, pa nemrem suditi.
 

gorangrub

Novi član
Tu od
3 Svi 2020
Poruka
21
Jedino sam koristio fs120 i 535rxt. Znam da nisu u istoj kategoriji, al eto druge nisam bio u mogućnosti koristiti.
 

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
689
Probao sam i FS460 nema neke velike razlike u odnosu na FS450, snaga je otprilike tu. Jedino ima bolje naramenice u odnosu na FS450.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,387
Jesi li usporedil potrošnju 450,460 i 545?

Nakon "popravka" ima li kakve razlike?
Ima kolega 345Rx i to je brutalan stroj, pa mi je zbilja čudno da se tvoj guši?

Pustimo na stranu kaj je bolje na kojem, no uspoređujući čistu snagu razlike ne bi smjelo biti.

335, kojeg imamo, ide odlično i s 3mm, a pogotovo s 2,7mm flaksom.
Nož ne osjeti, baš kak ni scarlet pilu.
Glava je ko na tvojem T45.
 

Najnoviji postovi

Na vrh