• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
A kaj u servisu imaju prtljati po novom stroju? Mojeg su sastavili i isprobali pred menom.
Ja bi nazval uvoznik (Drezga...), objasnila situaciju i tražil temeljit popravak ili zamjenu.
 

Vilim6797

Novi član
Tu od
18 Lis 2019
Poruka
14
Jedno pitanje gdje kupiti dodatni pojas za prsa za naramenice stihl advance kad u stihlu u đakovu nemaju
 

damanhur

Novi član
Tu od
13 Pro 2012
Poruka
24
Kad smo već kod naramenica: imam standardne Husqvarna i realno, loše su. Što preporucujete a da nisu husqvarnina od 100 eura ?

Bitno mi je da ima više potpore.
 

Vilim6797

Novi član
Tu od
18 Lis 2019
Poruka
14
Vilim, Što nebi skoknuo preko Save , tamo ih ima, sudeći po Stihl BiH?
A nez više ni sam sta je stim granicama ta usrana korona... Ali razmišljao sam o tome ali nisam gledao na njihovim stranicama
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Kad smo već kod naramenica: imam standardne Husqvarna i realno, loše su. Što preporucujete a da nisu husqvarnina od 100 eura ?

Bitno mi je da ima više potpore.
Evo ja bi probao ove, izgledaju mi kao kopija stihl-a, ako su udobne ko stihl onda su super, a za kvalitetu neznam

Ni ove mi ne izgledaju loše, samo su malo skuplje
 

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
699
Ne znam što su radili prilikom kupnje, otac je uzeo trimer jer sam bio odsutan zbog posla. Nisu prtljali ništa, samo nalili gorivo upalili i podesili gas valjda. Možda gas nisu ni podešavali, znam samo da su nešto radili oko njega, pretpostavka je da si ipak gas dirali.

Probat ću vidjeti s Drezgom, mislim da nije nikakav problem u trimeru, pali dobro. Ne gasi se prilikom rada. Samo kod guste trave - slučaj je grmolika uskolisna (ne znam točan naziv) kao da guši trimer, osjeti se da padne okretaj.
Po meni nije dobro podešen karburator. Ne znam zašto je to tako, očito je do servisera jer je nulti servis prilikom kupnje i prvi servis za produženje garancije radila ista osoba.

I dok sam ga zvao i obašnjavao što se događa - to je bilo prije prvog servisa ista ta osoba mi kaže pa dobro da nije to baš jaki trimer. Na što sam mu rekao pa to je najjači što prodajete a da nije 555...

Stvarno sam više lud, prvi puta kupim Husqvarnu i odma problemi. Kod kuće imamo cca desetak strojeva od stihla i nikad nisam imao s njima nikakav problem...

Danas sam kosio s FS55 i kad vidim da kosi bolje od Husqvarne totalno sam razočaran.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Premala snaga. To je za tri male travke oko kuće.
Ako gledamo isti video meni baš ne izgleda da je mali snage.

Za tri travke oko kuče bum ti metnul sliku samo da najdem gde su sakrili makinu.
Našel sam makinu.
Evo slike stroja za tri travke iz Lidela.

20200619_185433.jpg
 

drasko111

Novi član
Tu od
17 Lip 2020
Poruka
3
Pozdrav!
Trebam uzeti trimer, konkretno gledam Stihl FS 250 jer sam iz bosne i nemamo nekog izbora kod ovlastenih prodavaca, pogotovo sto se tice novih :D

Nude mi FS250, Naramenice, pribor, zastitna maska i naocale, trokraki noz, glava sa silkom autocut 25-2, dodatni silk plus ulje za mjesavinu. 527 Eura. Godina proizvodnje 2020 sa slika koje su mi poslali.

Vrijedi li tog novca naspram recimo villagera BC2700 2.7ks za 300Eura?

Da li ga neko ima i kako sluzi? Imam nekih 75 duluma zemlje i kuca mi je u sredini, pa je potjeralo svugdje pomalo mladica, trnje, izlegla trava itd. Gdje moze naravno dodje uvijek traktor, a ostalo bi ja i nadam se da je dovoljno jak za ovog.

I kako prepoznati fake? Vidim ima ga raznog izgleda, razlicita mjesta i boje logoa, razlicite rucke za stelovanje sa i bez alata itd. Valjda se mjenjalo tokom godina?

Ovde sam mislio uzeti

Thanks o/
 

tv830.mk

Član
Tu od
16 Tra 2012
Poruka
43
Potraga po novi trimer danas je zavrshila i rezultati je husqvarna 553rs 500 eu i stihl fs 450 600eu samo ove dve su dostupne u prodau kodnas iskustva koju da odberem hvala unapred 😀
 

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
699
Potraga po novi trimer danas je zavrshila i rezultati je husqvarna 553rs 500 eu i stihl fs 450 600eu samo ove dve su dostupne u prodau kodnas iskustva koju da odberem hvala unapred 😀
Stihl FS450 je jedan od najboljih trimera ikad - u svakom slučaju uzmi taj stihl !!!!
 

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
699
Snaga, kvaliteta, izdržljivost, minimalne vibracije na ručkama, servisna mreža, dobavljivost dijelova, cijena dijelova. Jedina mana mu je cijena koja nije mala, naramenice bi mogle biti bolje ali su sasvim ok.

Ali o tom trimeru se već sve zna :), ukoliko te zanima detaljnije proguglaj.
 

gorangrub

Novi član
Tu od
3 Svi 2020
Poruka
21
Iako sam vlasnik 535rxt, moram reći da je FS450 ode u prednosti budući da se ne radi o dvije iste kategorije proizvoda. 553rs nema antivibru a i teži je. 545rxt možemo jedino uspoređivati sa fs450. Ali i tu je fs450 lakši skoro kilu. Stoga fs450 bi bio moj izbor.
 

scarlet

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2018
Poruka
221
Dugo dugo nisam koristio ovu svoju Oregon glavu do danas....Pa ljudi jeli moguce da je onako brze vrti i da bolje sijece travu od auto cut 46-2???Isti silk na obe!Ja sam se kleo u Stihlovu glavu,ali danas ili sam se prevario ili mi se stvarno to ucinilo?!?!Ona jeste dosta uza i laksa i ima teoretske sanse da se brze vrti....
 

damanhur

Novi član
Tu od
13 Pro 2012
Poruka
24
Potraga po novi trimer danas je zavrshila i rezultati je husqvarna 553rs 500 eu i stihl fs 450 600eu samo ove dve su dostupne u prodau kodnas iskustva koju da odberem hvala unapred 😀

Di ima fs 450 za te novce? Ako je u BiH skoknuo cu do Trebinja kad se situacija smiri?
 

tv830.mk

Član
Tu od
16 Tra 2012
Poruka
43
Cena je u Makedoni ta u jedan moj poznanik distributer za stihl.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

insomniacro

Aktivni član
Tu od
3 Velj 2015
Poruka
135
Šta koristite od odjeće za košnju po vručinama ljeti?
Naime meni se ponekad pojavi gadan kontaktni dermatitis(plikovi kao kod opekotina) radi neke trave pa me zanima preporuka za nekakav prozračni kombinezon ili majicu dugih rukava za košnju.
 

Najnoviji postovi

Na vrh