• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

pila

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2023
Poruka
179
Pa čuj ovaj je teži pa mora da je i bolji.

Šalu na stranu, gledao sam i njih pa sam odusta. Nema šanse da je bolji od husqvarne pogotovo ne po snazi i vibracijama. Problem kod ti kawasakija je šta je samo kawasaki motor ( a neki kažu da nije uvik ni pravi kawasaki nego kinez po licenci... sam bog zna) cijev, prijenos, sajle i ostale gluposti neki tamo proizvođači pa je za par godina teško nać dijelove za njih
 

Rade79

Član
Tu od
18 Kol 2023
Poruka
78
Meni ovde drugaru kad je odneo kod majstora Lidl trimer da mu ga sastavi, majstor mu rekao da Stihl delovi odgovaraju za njega.
Inače zbog delova i servisne mreže Villager je postao jako popularan, čak ima i svoju jeftiniju verziju (ne znam kako se zove) a sve što sam uzeo od njih je bilo golo ništa. Čini mi se i ćuskiju njihovu da kupim da bi se pokvarila za dva dana.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,703
Pa ta Ramda je 2 koraka nazad od 535RXT. Motor je jak, ali je prijenos kao na H525, nema AV…
U Mađarskoj ti je 545RX trenutno jeftinija 50-tak e nego u HR.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,039
Nemam vremena otići do Osijeka već 3 tjedna, ne da još do mađarske idem.

Danas sam natočio u traktor eurodizel jer nisam imao vremena ići 20 km po plavi.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,014
Imali smo u firmi kawasakija Tj 45,i mog reći da je bio dosta jaki stroj,u odnosu na moju huskvarnu 535,mada je to jači trimer,ali je zato bio i nemjerljivo teži,tako da sam na krju uzo huskija samo zbog težine,ali nebi mu škodilo mrvica više snage
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
744
Nemam vremena otići do Osijeka već 3 tjedna, ne da još do mađarske idem.

Danas sam natočio u traktor eurodizel jer nisam imao vremena ići 20 km po plavi.
Mogu ja skoknuti kad budem išao u Miholjac.

Pa ta Ramda je 2 koraka nazad od 535RXT. Motor je jak, ali je prijenos kao na H525, nema AV…
U Mađarskoj ti je 545RX trenutno jeftinija 50-tak e nego u HR.
I ako je blizu Miholjca... :)
 

Konjokradica

Član
Tu od
23 Tra 2023
Poruka
62
Pa ta Ramda je 2 koraka nazad od 535RXT. Motor je jak, ali je prijenos kao na H525, nema AV…
U Mađarskoj ti je 545RX trenutno jeftinija 50-tak e nego u HR.
Kak se zove trgovina u Mađarskoj?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,703
Pogledal sam na Husqvarna hu, ne znam mađarski (na žalost) pa ne mogu odrediti trgovinu.
U tražilici upišite husqvarna 545rx magyar...
Par primjera (332.900 HuF; 1e = 394 HuF ):
 
  • Like
Reactions: H&S

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,602
Ebe lud zbunjenog. Moj husqvarna diler mi sad nudi kawasaki


Ovakav da je bolji od 545 rx 🤣.


To su ljudi poludili na sve strane.


Kako to da nema husqvarna proljetne akcije nikakve?
imaš akciju ali samo 525RX Čistač šikare Husqvarna 525RX - Trgovina i usluge Blažević

ovaj kawasaki jedinu prednost koju ima je cijena.
Ne znam kakvog imaš dilera za husqy i neću reći ništa protiv nikoga, ali naručiš si trimer ovdje Husqvarna čistač šikare 545RX - Trgovina i usluge Blažević i dočekaš ga sutradan doma
 

Luka93

Član
Tu od
14 Lip 2020
Poruka
61
Ovo moje čudo bez kvara radi od 2006. Dvi izmjene svićice. Zadnjih 10 godina bez filtera zraka i poklopca filtera, većinom ma mješavinu "od oka", tek protekle tri godine na LS+ 2%.
15ak rezervara godišnje potroši. Nema nešto snage al definitivno neuništiv stroj.
 

Prilozi

  • 20240425_112721.jpg
    20240425_112721.jpg
    69.4 KB · Pregleda: 45

Rade79

Član
Tu od
18 Kol 2023
Poruka
78
Ja kad sam rakao da su trimeri ka žene vi me digli na sprdnju. Upočetku moraš lijepo a posle kako vrijeme prolazi što si gori to su bolji prema tabi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh