• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

pila

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2023
Poruka
203
To s kawasakijom zvuči kao membrane ali i ne mora bit, ima san sličnu star na stihl isto tako nakon stajanja nije prima gas nego dok malo proradi ili skroz polako dodavat. Na kraju nisan niti čistio karburator jer je sam proradio, ako membrane nisu minjane 15ak godina nije loše preventivno.
Ta glava je ili rebrandirani ili kopija tecomec/villager. Topla preporuka je ova Villager glava za motorne kose BC 175 M10(M8)x1,25 046933 izdržljivost je u razini stihl original
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,655
OM su odlični strojevi, barem onaj kojeg sam ja imao, jedini je "problem" u zastupniku koji je malo neozbiljan u promoviranju brenda
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,704
Imao sam ja OM motorku i ništa manje nisam bio zadovoljan nego sad s husqvarnom. Prodao sam ju jedino zato što je bila malkec slaba za moje potrebe
 

Najnoviji postovi

Na vrh