• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tuber 40 - Labin Progres

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,239
Ja sam na sajmu sjedao da vidim kako izgleda, jedino sto mu je prednost je preglednost sto je i normalno za tako mali traktor. Meni je nazad bas pregledan, neznam sta se vise ima ocekivati.
A nedo bog da se iz njega mora iskociti, veoma je skucen,
Mjenjac mi nekako nezgodno izgleda, a o brzinama netreba ni pricati, morao bi imati bar reverzer, to je po meni danas neki minimum minimuma za nov traktor.
One poluge hidraulike mi nikako ne ulijevaju povjerenje, bez obzira sto se radi o malom traktoru.
A o zavrsnoj obradi nebih ni komentarisao, da bog sacuva.
Sve u svemu po meni negativna ocijena :icon_toilet:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ma vi bi i pici našli manu a ono svija se pimpek...


još i danas ima poljoprivrednika koji kupuju nešto kaj se prije zvalo 539 ..i dive se kabini a ne broje mu brzine ,
mislim da bi bilo realnije usporediti cijenu s njim a ne s zapadnjacima
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,239
U odnosu na IMT po meni samo ljepsa verzija
Ali uzmimimo u obzir Kineze koju su cijenovno cak povoljniji, ovo je nekoliko klasa nize
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
možda jesu cijenovno ali da li su servisnom podrškom ?

možda je bolji mjenjač 18/18 ali treba i njega održavati .

da li su potrebni sinhroni ?- jesu , ali tomos APN ne krči iako nema sinhrona ..kako sad to odjednom ?
 

sslazio

Član
Tu od
26 Lip 2015
Poruka
80
Bitnije mi je nesto drugo konkretno kvarovi odnosno kakav se Tuber pokazao u praksi
 
Posljednje uređivanje:

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,239
Za taj novi Lovol se nezna kakav je u praksi jer je novi model.
Stariji modeli Europarda su se pokazali solidno.
Do sada nije bilo problema sa servisnom podrskom.
Sto se tice mjenjaca stariji su imali 8x8, nije bilo problema sa njim ali nije sinhronizovan rucice za brzine izmedju nogu, a reverzer sa strane, mogao bi imati i bolji raspored, ali opet u odnosu na IMT-ov kao zmaj.
Novi ima 12x12, neznam kakav je raspored ali kontam da bi trebao biti bolji, sinhronizovan je, rucice su sa strane, a reverzer je pored volana.
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Kakav Lavol, kakav Europard, ak tema je Labinov traktorčič. No nisam razumijo, što si htijo kazati.

Puknoti ima prav. Postojijo traktori, koji se izrađuju u Europi i imaju mijenjač 8+2, al brzina doterana blizu 40. ZAšto ne bi i taj Tuber tako imao. ZA male radnike je dobar, gledajuč cijeno. A ak se želi luksuz, onda...(traži drugje i plati više-jednostavno).
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,239
Jesi cu za pojam usporedbe.
Zamisli raspored od 8 brzina na 40 km/h. A samo dvije u rikverc, za bogu plakati
Traktor je simpatican, a li za te pare cak i manje se dobije daleko bolji stroj, ovo je forum pa je dobro iznijeti neka saznanja da se izmedju sebe uputimo sta je naj bolje. Nije ovo neciji oglas za Tuber pa da se nikakav drugi traktor nesmije pomenuti.
Nisam ja kriv sto su u Labinu i IMT-u beteri pa nemogu napraviti iole bolji traktor da mogu bar koliko toliko parirati Fotonu
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,375
A sta su to napravili u Labinu života ti. Uzeli motor od lombardinija i Yanmara. Prednja osovina, mjenjač, zadnja osovina, hidraulika od Dong Fenga. Sjetili se napraviti haubu i blatobrane.
 

sslazio

Član
Tu od
26 Lip 2015
Poruka
80
Jesi cu za pojam usporedbe.
Zamisli raspored od 8 brzina na 40 km/h. A samo dvije u rikverc, za bogu plakati
Traktor je simpatican, a li za te pare cak i manje se dobije daleko bolji stroj, ovo je forum pa je dobro iznijeti neka saznanja da se izmedju sebe uputimo sta je naj bolje. Nije ovo neciji oglas za Tuber pa da se nikakav drugi traktor nesmije pomenuti.
Nisam ja kriv sto su u Labinu i IMT-u beteri pa nemogu napraviti iole bolji traktor da mogu bar koliko toliko parirati Fotonu

Koji se to traktor moze dobit cak i za manje?
 

imihalj4

Novi član
Tu od
27 Ožu 2012
Poruka
12
Meni se čini da se tu previše cjepidlači. S obzirom da imam ferka 539 iz 1970. g., kupio sam tuber 50 i pre zadovoljan sam.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,239
Koji se to traktor moze dobit cak i za manje?
Europard 454 pa malo skuplji i bolji 504 ili 524 i skuplji od njih ali noviji i opremljeniji Lovol 504, a koliko vidim svi su jeftinij od Tubera a daleko bolji

Meni se čini da se tu previše cjepidlači. S obzirom da imam ferka 539 iz 1970. g., kupio sam tuber 50 i pre zadovoljan sam.

Vjerujem da si prezadovoljan u odnosu na Ferdzu, Ferdzo je na dnu ljestvice, tako da ga nije tesko prevazici, ali da probas jos bolje drugacije bi pricao
Ja kad sjednem iz Europarda 454 u 524 koji je malo jaci i ima noviju kabinu odma drugacije, u ovog novog Lovola masinica samo takva, a tek kad bih preso na NH vocarskog i Landinija Rexa, a iz njih u Fenda odma druga prica
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Meni se čini da se tu previše cjepidlači. S obzirom da imam ferka 539 iz 1970. g., kupio sam tuber 50 i pre zadovoljan sam.
539 iz 70-te????????

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

imihalj4

Novi član
Tu od
27 Ožu 2012
Poruka
12
Bio je 533, ali mi je pukao blok i ubacio sam 539, dakle prerađeno. Motor sigurno nije iz 70-te, ali je sve ostalo.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Sused mi malčal danas sa ovim traktorom,ja sam mislil da je to neki talijan,kad on veli kinez al nije loš traktorek.
10e0e8afde1b7d2c4e4f5ad91cb7acbd.jpg
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,375
Nije cisti kinez, prednja osovina, mjenjac, zadnji diferencijal i cini mi se da je hidraulika od Dong Fenga. Motori su italijani i japanci, limarija hrvatsaka.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,392
Motori su talijanski. I Yanmara proizvode u Italiji.
LimRije nema. Hauba i blatobrani su plastični.
 
Na vrh