• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tuber 40 - Labin Progres

P

Picek

Guest
pisali smo o ovome traktoru, osmišljen i realiziran od strane mladog tima iz Labin Progressa

i ovako to izgleda, doduše bez kompletnog poklopca motora koji je skinut:
Slika010.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,563
Re: Tuber 40 - Labin Progress

Joj sta je to? Kak je dobar...jel ima kakvih informacija o tome?
 
V

VTZ

Guest
Re: Tuber 40 - Labin Progress

Ovo sam pronašao na netu:

20/08/07
Labinprogres predstavlja novi proizvod - traktor TUBER 40 na 45. Mednarodnem kmetijsko-živilskem sejmu, Gornja Radgona, Slovenija od 25. - 31. kolovoza 2007. Posjetite nas na otvorenom štandu našeg eksluzivnog distributera za Sloveniju, Agroservis s.p., pozicija Z6/6009 i upoznajte se s novostima u našem proizvodnom programu.

Obrisan neispravan link.

http://www.labinprogres.hr/index.php?page=news&l=hr
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,563
Re: Tuber 40 - Labin Progress

Jel zna tko cjenu...oprema??itd....
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,563
Re: Tuber 40 - Labin Progress

i vise nego intersantan....presladak je...jel zna mozda netko kakav motor ima?
 
V

VTZ

Guest
Re: Tuber 40 - Labin Progress

Na njihovom sajtu traktor se za sada spominje samo u novostima, više informacija nema. Vjerojatno je još probna proizvodnja u pitanju.
 
K

KRESO

Guest
Re: Tuber 40 - Labin Progress

Fora izgleda ,posebno mi se sviđa kabina izgleda dosta moderno :blackeye
 
P

Picek

Guest
Re: Tuber 40 - Labin Progress

swizach kaže:
i vise nego intersantan....presladak je...jel zna mozda netko kakav motor ima?
dva se motora ugrađuju unutra, Lombardini 40 ks i Yanmar 35,6 ks..

swizach kaže:
Joj sta je to? Kak je dobar...jel ima kakvih informacija o tome?

pitaj što te zanima..

swizach kaže:
Jel zna tko cjenu...oprema??itd....
cijena traktora bez kabine je cca 10200 eura..
i to je cijena sa PDV-om.. za točnu cijenu u kunama ću pogledati sutra u papirima, sad sam kod kuće a nemam toga kod kuće..
traktor je čista mehanika, sa pogonom na sva četiri kotača, nažalost nema kompresor i neće imati klimu :(

alen28 kaže:
Poslan mail u tvornicu... Čeka se odgovor. Interesantan traktorčić...
za cijenu i ostalo će ti proslijediti upit k nama vjerojatno..
Labin nema svoju direktnu prodaju..
prodaja za Hrvatsku ide preko nas i preko Entrade kao preko glavnih distributera odnosno onda dalje preko naše mreže dilera..
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,563
Re: Tuber 40 - Labin Progress

Jel mogu kakve slikice jos i specifikacije...mjenjac,hidraulika itd...
 
B

branko

Guest
Re: Tuber 40 - Labin Progress

evo i par mojih slika od tartufa (tuber je latinski naziv za tartuf) sa gudoveckog sajma (neki su ih vec vidjeli)

P9090569.jpg


P9090568-1.jpg


P9090567.jpg


P9090566.jpg


P9090565.jpg


P9090563.jpg
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,563
Re: Tuber 40 - Labin Progress

WEEEEEEEE imas deci jegera i deci kafe gdje god os!!!!!!!!!!
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,563
Re: Tuber 40 - Labin Progress

Je pajdo...traktor je super....kada bih znao jos i ostale specifikacije...bilo bi super.Koji mu je mjenjac?
 
R

ROKI

Guest
Re: Tuber 40 - Labin Progress

Da ste bili na sajmu u Bizovcu sad bi imali prospekt sa njegovim tehničkim podatcima, a mogli ste ga i vidjeti na Picekovom štandu. ;) Ovako ništa. Zgodan traktorčić.
 
P

Picek

Guest
Re: Tuber 40 - Labin Progress

swizach kaže:
Je pajdo...traktor je super....kada bih znao jos i ostale specifikacije...bilo bi super.Koji mu je mjenjac?
8+2
swizach kaže:
Jel mogu kakve slikice jos i specifikacije...mjenjac,hidraulika itd...
mjenjač, prednja osovina, stražnja osovina je sve kupljeno od DongFeng grupacije (mislim da se tako zovu, tko bi ih zapamtio sa svim tim imenima)..
kineska tvornica čiji traktori drže dobar dio segmenta malih traktora na američkom tržištu.. kod nas ih nema za sada..
uglavnom, kupuje se iz Kine i onda dijelom dorađuju u tvornici u Labinu....
hidrauliku nisam zapamtio čija je :oops:
kabina je Mehanika Orašje, poklopac motora i dizajn je kompletan iz Labin Progresa..

evo još jedna slika:
Traktor.jpg


a ovako izgleda od iza:
Slika006-1.jpg


a ovako od naprijed:
Slika000.jpg


prodaja traktora bez kabine kreće sredinom prvog mjeseca.. traktori sa kabinom bi trebali biti u prodaji od sredine godine..
za strana tržišta je već prošao homologaciju, prvi je i prodan u Sloveniji..
160-180 komada će biti napravljeno u 2008.-oj, a kasnije se to planira povećavati..
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,563
Re: Tuber 40 - Labin Progress

hmmmm...mali kinez :mrgreen: .....a kada ces imati prospekte?
 
P

Picek

Guest
Re: Tuber 40 - Labin Progress

swizach kaže:
hmmmm...mali kinez :mrgreen: .....a kada ces imati prospekte?
2 000 komada smo već podijelili..
a službeno predstavljanje i pokretanje proizvodnje bi trebalo biti sredinom siječnja..
onda bi trebali dobiti i nove količine prospekata..
u planu su i predstavljanja i prezentacije u radu..
sve u svoje vrijeme :mrgreen:
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,563
Re: Tuber 40 - Labin Progress

ma da al se men zuri...do kraja prvog mjeseca moram imati nesta...ak nejde ovo bit ce red na ferrari
 
B

Bobo

Guest
Re: Tuber 40 - Labin Progress

Picek, obavezno da postavis obavijest kad bude demonstracija, jer i mene zanima "539 killer" ;) Cini mi se da je domace ipak bolje, no bar na papiru...

I, da, na ovoj slici odozada izgleda ko VTZ ruski... pljunuti rus ;) Nije ni cudno da su vlasnici VTZ-a primamljeni ovom traktoru... Za kabinu neki pisu da je lijepa, a kad ju je IMT predstavio, nije mogla bit ruznija... nekako licemjerno, no nema veze, glavno da radi kak treba.


Kako mi se cini da je dimanzijama manji od IMT 539, ili se to samo cini sa slika. Koju ce sve opremu imati u ponudi, osim kabine?

Malo detaljnije slike ne bi bile lose, i po mogucnosti bar da nam nabacis kakav scan prospekta, da se malo utazi glad ;)

Sve u svemu, cini mi se kao uspjesan proizvod.
 
B

branko

Guest
Re: Tuber 40 - Labin Progress

ono sto sam vidio u gudovcu mi se nije bas previse dopalo, u biti dvije stvari, podesavanje zadnjih poluga i samo njihovo pricvrcivanje na traktor , kao da nije namijenjen za rad s nosenim prikljuccima,
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,563
Re: Tuber 40 - Labin Progress

@branko:znaci nista od atomizera?? Nošenog naravno....A jel netko zna koja mu je podizna moc na hidraulici?
 

Najnoviji postovi

Na vrh