• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 400

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Moraš napraviti nosač, prihvat poluge.
21506584.jpg

21513077.jpg
 

predrag

Član
Tu od
31 Lis 2013
Poruka
138
Hvala druze. videću da uradim to pošto nije neka prepravka. Dok ja i moj drug nismo kupili on pe 18 a ja TV 418 ovi traktori u mom kraju nisu bili cenjeni nikako. Kada smo on i ja počeli njima raditi, i na razna mesta prolaziti ivući drva gde se nekada vuklo zapregom, ljudi su ih počeli masovno kupovati, te im je i cena skočila. Nego ja mog tomu koristim isključivo za šumu, pa me interesuje da li imate nekiinteresantan priključak za tu namenu?
:icon_idea:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Moraš napraviti nosač, prihvat poluge.
21506584.jpg

]

Koji je ovo TOMO ???,, škrge na haubi , kotači nekako široki , ne vuče mi na 18 KS ,,,,,,,,,,,
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
E tako već može ,, nekako mi se nije slagalo , a nisam skužio da su u pitanju dvije slike , dva traktora ,,,,,,,,,,,,,,,, :icon_hang::icon_hang:
 

predrag

Član
Tu od
31 Lis 2013
Poruka
138
svaka cast to sam već gledao ali je ovo ekstra za vuću drva. Interesujeme kako su napravljena ova klješta, i dal je moguće njih povezati sajlom a sajlu nekim manjim ručnim vitlom, kako bi se mogao podići i neki veći trupac.

a sta mislite o nekom manjem hidrauličnom cepacu na postojećoj hidraulici TV-a za manje cepanice?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Koliko ima okreta volana od ljeve do desne strane ?
i ako nije problem da se slike razdvoje ovako djeluju malo čudno i teže ih je promatrati ,,, barem meni .
 

Darko123

Član
Tu od
7 Lis 2013
Poruka
380
Zaboravio sam koliko ima :mur: vidjecu sjutra razdvoio sam slike:icon_weed:

50 sad sam vidio
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
E vidiš , moraš i sam priznati da je ovo ljepše i preglednije , a što se tiče okretaja mislim da imaš više nego u standardu što mislim da i nije loše , možda grješim ali mislim da je lakše održavanje pravca , a ono što me najviše boli je kada me volan opalo po prstima što isto tako mislim da je kod tebe smanjeno samim povečanjem okretaja , ,,,ali pokušaj to izvrtiti pa da vidimo ima li razlike i možda vlastito iskustvo ,,,, u radu , prije - sada .

50 sad sam vidio

??????????????????
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Darko123

Član
Tu od
7 Lis 2013
Poruka
380
E vidiš , moraš i sam priznati da je ovo ljepše i preglednije , a što se tiče okretaja mislim da imaš više nego u standardu što mislim da i nije loše , možda grješim ali mislim da je lakše održavanje pravca , a ono što me najviše boli je kada me volan opalo po prstima što isto tako mislim da je kod tebe smanjeno samim povečanjem okretaja , ,,,ali pokušaj to izvrtiti pa da vidimo ima li razlike i možda vlastito iskustvo ,,,, u radu , prije - sada .



??????????????????
Jeste sad je ljepse izvini :(nisam dobro shvatio ima 8 krugova od lijevedo desne strane lakse je puno odrzavanje pravca mota se skoro ko servo kod ovoga je smanjeno ne udara po prstima ja sam prezadovoljan sa njim:icon_thumright:
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Pozdrav, nisam dugo stavljao nista o tomi. Ova 4 mjeseca koliko ga posjedujem ja imam samo rijeci hvale za njeg, bukvalno ne staje nigdje. :icon_mrgreen:
ki4dfv4tnci4q9873gms.jpg


fe4on9nj2u6mwztysfzz.jpg
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
@Ralle 888
koje to dizne koristis i pod kojim tlakom radis dok vrsis zastitu?

jos da imas difuzor al' bi bilo

 

Ralle 888

Član
Tu od
17 Svi 2013
Poruka
91
Eh, difuzor ce morati da saceka bolju cenu maline :p:
Dizne su mesingane, stare, sad ne znam za promer, prskalica je skoro nabavljena, ovo je prvo prskanje sa granama :)
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Zasto sam pitao za dizne?
nedavno sam kupio atomizer za male novce ali razjj mnogo toga, od pumpe koju su sjj sa predugackim kardanom pa nadalje,,,
gore su original bile neke keramicke dizne, od nekih 1,oo mm cini mi se, ajme koliko je to vode trosilo :icon_e_surprised:
onda sam preradio prihvat za standardne,
koliko su dobre toliko su i je*ene, pa to se stopa svako malo, nisam mogo prijeci vise od 100-200 metara a da nisam morao silaziti da bi ih odstopao,,,
prvo sam kupio zute, kazu najmanje trose ali ubi Boze, popi*dio na drgom prskanju, prskao skoro cijeli dan jedan hektar dva atomizera,,,
onda sam kupio plave, kazu malo vise trose ali se ne stopaju toliko, aaaajmeeeeeee ma toje gotovo isti kuki bio kao i one zute, ccc,,,

nakon toga sam odlucio kupiti lehlerove, na nagovor jednog vocara, aaaajmeeeeee pa to je preporod, od kad sam ih stavio ja neznam sto je stopanje,,,
je da su skupe ko sam vrag ali vrijede svake kune,,,
 

Ralle 888

Član
Tu od
17 Svi 2013
Poruka
91
Ja sam na ove od mesinga za sada zadovoljan, nisu ni jednom zapusile,a preprskao sam 1500 m duznih. Pri tom pravi finu maglu,a potrosnja tecnosti je odgovarajuca. A na prskalici nema cak ni filter,samo veliko sito ispod poklopca.
 

Najnoviji postovi

Na vrh