• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 500

Avaks21

Novi član
Tu od
14 Sij 2021
Poruka
19
Povečal kompresioni volumen, vrijeme verglanja da upali, a smanjil kompresiju, konjove, mogućnost palenja......
Stabi po vama sada bilo dobro uraditi dali izvaditi onu bakarnu podlošku izmedju glave i cilidra ili sta?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Kompresioni prostor se mjeri, a ne gađa otprilike.
 

Avaks21

Novi član
Tu od
14 Sij 2021
Poruka
19
Pozdrav svima članovima grupe,imam jedan problem posto imamo dugi niz godina Tv pe-18 odlučili smo da kupimo tv522 da vidim kakv je taj sa jednim mjenjačom i sve sto ide uz njega,znači sredili smo motor kopletno motor je lda 820 klip,stublina,karike,leteci lezaj sve bosh pupu diznu,e sada kada ga upalim on radi ajmo reci normalno a kada dodam jači gas počinje da trokira i izbaciva bjelog dima u intervalima i čak sam primjetio da kada bas dam gas izbija malo vatre na auspuh 😂😂,izbacio sam jednu podlošku ispod bosh pumpe malo bolje stanje al nije to to..to mi se sa starim tv pe-18 sa motorom lda 100 nije nikada dešavalo,molim vas za vase mišljenje
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,917
Prvo mi na pamet pada - loše podešavanje ubrizgavanja, ali ima tu onih koji imaju više "malih prstiju"!
 

Postar

Aktivni član
Tu od
23 Stu 2012
Poruka
221
Pozdrav vlasnicima TV.

Našao sam original frezu 125
Zanima me jel može 523 raditi sa njom ili mu je 95 knap?
 

Postar

Aktivni član
Tu od
23 Stu 2012
Poruka
221
Najviše 50 ari godišnje bi frezirao.
I to ne iz cuga. 2 do 5 ara zavisi kako gde.

Hvala na članovima na pomoći.
 

Dariosar

Novi član
Tu od
11 Ruj 2016
Poruka
1
Molim nekoga ko zna kako tačno ide postupak promjene boš pumpe na Tomo Vinković 521, kupio sam novu, da napiše u kratkim crtama. Hvala unaprijed!
 

ZocV

Novi član
Tu od
27 Sij 2023
Poruka
1
Pozdrav svima,
imamo problem sa TV523. Zbog pucanja plastičnih prstenova na gasu morali smo rastaviti ručicu gasa i budući da je prošlo dosta vremena od rastavljanja sad više ne znamo sastaviti ručicu. Molim vas ako netko može poslikati kako izgleda njegova sastavljena ručica ili još bolje ako ima negdje uputa kako se sastavlja. Muči nas i raspored pločica koje više ne znamo vratiti na mjesto.

Hvala unaprijed na pomoći.
 

Avaks21

Novi član
Tu od
14 Sij 2021
Poruka
19
Pozdrav mozeli mi neko od članova reci tačan naziv ovog dijela i koji protok ulja prolazi i koji fi rupe ide na ovaj dio..tačan naziv djela da uzmem
 

Prilozi

  • FB_IMG_1681030352627.jpg
    FB_IMG_1681030352627.jpg
    46.7 KB · Pregleda: 39

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Izgleda kap sigurnosni ventil..za preciznije informacije treba oznake s patrone.

Ovo drigo oko rupa ne razumijem ?
 

zagorje

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2011
Poruka
357
Da to su počeli stavljat na TV , da mogu koristit njegovu pumpu za volan te ne treba dodatna .
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,200
Da li je njegova dovoljno jaka/protocna za hidrauliku i volan?
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
Izgleda kap sigurnosni ventil..za preciznije informacije treba oznake s patrone.

Ovo drigo oko rupa ne razumijem ?
Prioritetni ventil je to, to imaju svi traktori koji imaju jednu pumpu za volan i radnu hid...tako ima i frend na 523, radi savršeno možda negdje po foruma ima i slika
 

Najnoviji postovi

Na vrh