• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 500

Avaks21

Novi član
Tu od
14 Sij 2021
Poruka
19
Pozdrav svima u grupi imam tv 521 i kupio sam poluge za kopčanje u 3 tačke i smotirao, sada me zanima mozeli kako da se prepravi plug i brnače klasičnog kopčanja od tome na ovo novo u 3 tačke,i kakvu grabilicu za sjeno da uzmem za kopčanje u 3 tačke?
 

DomagojS

Novi član
Tu od
10 Kol 2023
Poruka
2
Pozdrav svima, znate li majstora koji bi mi mogao odraditi reparaciju sredine na TV 523. Ima dosta lufta. Najbolje bi bilo Sisak i okolica.
 

vidanje

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2016
Poruka
155
Pođete u Sisak i okolicu i upitate tokara da li i tko to radi, to je rutinska stvar.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

DomagojS

Novi član
Tu od
10 Kol 2023
Poruka
2
Pozdrav,

Skinuti sam sredinu radi reparacije. Molim Vas mišljenje da li je ovaj zupčanik od gornjeg kardana previše istrošen. 1000024741.jpg 1000024739.jpg 1000024740.jpg
 

vidanje

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2016
Poruka
155
Pozdrav,

Skinuti sam sredinu radi reparacije. Molim Vas mišljenje da li je ovaj zupčanik od gornjeg kardana previše istrošen. View attachment 76523 View attachment 76524 View attachment 76525
To NIJE zupčanik od gornjeg kardana vec konusni zupcanik prednjeg menjaca i treba izgledati kao na osmoj slici sa ovog linka Zupcanik konusni prednji Toma Vinkovic - KupujemProdajem. Trebate skinuti poklopac menjaca i demontirati konusni sa brzinama i pregledati stanje u menjacu,lezaja kao i stanje brzina;obicno je treca pa posle nje druga u problemu koje se ogledaju u ispadanju iz brzina,trzanju s vremena na vreme kao i ostecenje kljuca menjaca(tomina standardna boljka). konusni je oko 70-ak evra a treca oko 40 a lezaj(30-40 evra) iz nje mozete ponovo koristiti(ako je dobar) a kljuc i mehanizam kljuca oko20 evra
 

Najnoviji postovi

Na vrh