• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 800

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,339
To je zadnja opcija, poznavajući ove naše današnje majstore koštalo bude ko motor a gotovo za pol godine, vidjeti ću da li ću uspjeti nabaviti negdje drugdje.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,987
Masiva i njihovi dijelovi :rolleyes: ali su jeftini .....

Jel si probal pitati u agro dom, ako se ne varam tam sam videl sirove u ponudi.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,339
Ne znam koga sve nisam zvao , nitko nema ili je rok dobave katastrofa. Nisam ja uopće gledao na cijenu, bilo mi bitno da nabavim što treba.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,890
U Trgo-Agenciju kod Kž imaju klipnjače. Možda bi koja pasala po mjeri uz neku doradu?
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,339
Nisam baš vidio da imaju traktorskih alu malo tražim da vidim. Sad baš tražim vani da vidim kakva je situacija s tim dijelovima, ovo što se nama plasira je trećerazredno smeće s astronomskim cijenama. Nije mi normalno da kad gledam dijelove u dućanu i svoje stare, uopće razmišljam da li stavljati novo kad vidim kako to izgleda a još kad se sjetim od kud dolazi odmah mi se smrači.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,987
U Trgo-Agenciju kod Kž imaju klipnjače. Možda bi koja pasala po mjeri uz neku doradu?
Od čega imaju klipnjače? Neznam baš.

ovo što se nama plasira je trećerazredno smeće s astronomskim cijenama. Nije mi normalno da kad gledam dijelove u dućanu i svoje stare, uopće razmišljam da li stavljati novo kad vidim kako to izgleda a još kad se sjetim od kud dolazi odmah mi se smrači.
A kaj ja več dugo govorim.... poslije majstor ne valja.
Ovak je najbolje kad sam šarafiš pa vidiš kaj to je ;)
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,895
Nisam baš vidio da imaju traktorskih alu malo tražim da vidim. Sad baš tražim vani da vidim kakva je situacija s tim dijelovima, ovo što se nama plasira je trećerazredno smeće s astronomskim cijenama. Nije mi normalno da kad gledam dijelove u dućanu i svoje stare, uopće razmišljam da li stavljati novo kad vidim kako to izgleda a još kad se sjetim od kud dolazi odmah mi se smrači.
To sa dijelovima je stvarno muka, znam kako sam se ja sad borio za Torpeda, u zadnje vrijeme uglavnom naručim preko trgovine "PARTNER" iz Krapine, imaju dobavljača iz SLO. Dosta dijelova ima i "GAŠPAR" trgovina iz Zaprešića. Naručio sam šuplju osovinu, u sredini premala rupa, nismo mogli staviti kroz nju vratilo, pa smo morali proširivati rupu. Također naručim nove pakne za ručnu kočnicu, ne pašu rupe prema starima, pa opet buši na novo da sam mogao staviti fedre. Semering i slične stvari uopće nemaju na zalihama i čekaš po tjedan dana dijelove, katastrofa.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,890
Prije korone i prije potresa! :hahah:
Tražim klipnjaču za ono što zovemo ARAN, a ja imam IFAu (Istočno Njemačka), sve je to DEUTZ.
Nabavio novi cilindar i klip.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,987
Kaj se problema sa ležajevima tiče nekad nam je to nalijeval neki tip kod Kutine, neznam jel još uvijek živ.
Čujem da se da riješiti za te neke malo egzotičnije modele u Dugoj Resi u TKL-u. Kolko košta postupak neznam.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,339
A od kud iz Slovenije to oni svi naručuju? Razmišljao sam direktno otići tamo samo kad bi znao kamo?
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,339
Danas kupim automat za žmigavce nekog žnj proizvođača da zamjenim postojeći koji nema izlaz za kontrolnu lampicu pošto orginalnog s 5 izvoda nitko u okolici nema a neispravan je već odavno. I jednostavno ne znam što reći,kakva smeća se prodaju, kakvo društvo smo postali da sve što se kupi novo je veće smeće od starih izraubanih stvari, em nema nikakvih oznaka izvana za priključke, ajde spojim ko jednog starog, nista od toga, probam na brzak sve kombinacije i ajde žmigavci rade , kontrolna svjetiljka cijelo vrijeme svijetli a kučište kad želim zašrafiti nekamo pod šraf gore osigurači. Otvorim ja to kad nemaš što vidjeti, morao sam podijeliti sa vama da vidite "čudo tehnike".
 

Prilozi

  • IMG_20240326_202422.jpg
    IMG_20240326_202422.jpg
    20.8 KB · Pregleda: 22
Na vrh