• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 800

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Diskusija o traktorima serije 800, posljednje serije pod imenom Tomo Vinković, točnije TV818, TV821, TV822, TV826, TV830. Tehnički podaci, sličnosti/razlike s ostalim serijama, fotografije po mogućnosti originalnog stanja. Pitanja u vezi popravke određenih sklopova postavljati u predviđenoj temi vezanoj za specifičan problem.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Re: Tv - 800

Pa da i ja probijem led u ovoj temi o seriji 800.Nije baš origi ali je još u origi farbi sa manjim popravkama.Model 822 sa motorom Ruggerini.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,842
Re: Tv - 800

lijep primjerak,daj mi reci koliko kod vas kosta ova ruckica od zmigavaca?
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Re: Tv - 800

Bez kučišta dođe 19 eur kod mene u zadružnoj trgovini,malo je jaka cena ali takva je.
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Re: Tv - 800

Pa da bude i moj u crno belom.

Ma i nacrtat cemo mi njega ako bude potrebno,,, :D:

29daafp.jpg
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
Znam da nije to ako ako se ne varam čeh imaš videa njegova na youtube oranje i čiščeje sniga ima lijpi plug i stavio je veče kotače
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Imaš prav,na videu ima 7,5 gume i felge.Seriji 800 više pašu velike,sa malima ima čudan izgled.
 

daus

Novi član
Tu od
23 Velj 2014
Poruka
18
Pozdrav forumašima.

Novi sam na forumu i nemam mnogo iskustva sa traktorima Tomo Vinković ( i sa traktorima uopšte). Tek godinu dana sam ponosni vlasnik traktora TV 830, proizvedenog 1990. godine. Koristim ga za obradu oko 5 ha zemljišta: voćnjak, kukuruz, krompir, sijeno i nešto malo uslužnih radova. Od priključaka imam: dvobrazdni plug Batuje, frezu FPM 612.729 (125 cm), grablje za sijeno SIP 160 cm, tanjirače 16 diskova, trokrilnu drljaču, traktorsku korpu (vlastita proizvodnja), originalna prikolica za TV nosivosti 1,5 t (proizvodnja FERING Gračanica) sa nadstranicama za kukuruz i slične terete, te sa proširenim nadstranicama za prevoz baliranog sijena.

Za moje potrebe ovo je savršen traktor i opravdao je svaku marku uloženu u traktor i priključke. Naglašavam da sam samo korisnik traktora, što znači da se u traktorski hardver veoma malo razumijem, a ovaj forum pruža mi dosta korisnih informacija.

Ovo su fotografije mog traktora:

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 
Posljednje uređivanje:

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,380
@daus dobro došao na forum

ovaj Vinković mi je poznat :icon_scratch: jel on "iskipan" iz kamiona?
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Da ne zaboravimo priključke i oni su super a tomek je isto lepo očuvan.:tractor::icon_thumright:
 

daus

Novi član
Tu od
23 Velj 2014
Poruka
18
Hvala na dobrodošlici, edosoko. Dobro zapažaš- bili smo krajem oktobra kod tebe.

Hvala, abarth. Zato sam se i uključio- da se malo pohvalim.:)
 
Posljednje uređivanje:

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Pozdrav. daus:drink: Lijep traktor i priključci. PS Nemoj puno tereta u korpu, prevelika je za njega.
 
Na vrh