• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 800

zagi

Novi član
Tu od
27 Velj 2012
Poruka
24
ispravak nešto se nije učitalo
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=1i3j4wKP0Uk[/YT]








kod postavljanja videa kopiraš link između YT tagova,a ne iza kako je bilo kod tebe
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Re: Ručni gas TV 821

Pozdrav svima!
Rućni gas, nema ga, ni rućice ni one kutije(vjerovatno razvodnik sajla nožni-rućni,ako se ne varam). Zanima me di bi se to moglo nabaviti i postoji li neka druga mogućnost da se to izvede. Eto molija bi vas za pomoć i ako neko može staviti sliku kako to izgleda bio bih vam zahvalan.
Hvala!
Evo slika kutije i ručice.Zadnja slika je kutija pravljena za ručni i nožni gas.
free image hosting
image ru
free photo upload
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
trebao bih kopce za prednju masku kao na slici(zeleni krug),u masivi ih nema,zanima me mozda kolege slovenci imaju nesto na lageru?
2lkzdc7.jpg
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
a PRIMA , ???
nisam siguran ali mislim da i deutz ima nešto takvo
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
Zvao sam maloprije i kazu da to tesko da cu naci,tako da sve mirisi na improvizaciju..
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Prošla je godina pa sam bio danas na tehničkom i registraciji,prošo bez problema.Malo je podrmal polukabinu i izpiso papir,samo sam još na šalteru platio 57 eura sve skupa.Ne zanimaju jih ni dodatna oprema,atestovi ništa samo da platiš kao po starome bez EU.:(angel):
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Kod mene gledaju podosta toga, od kocnica, kompletne signalizacije pa i sirena mora biti ispravna,,,

i slikanje je obavezno,,,
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
@komer, jesi pital u Bjelovaru, u tvornickom ducanu !??
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Hitnerov.... Bivsa tvornica TV-a. Tam sam ja kupoval za svog 818 . Cudi me da oni nemaju !!??
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
rekli su da je covjek koji je to radio umro prije 15 godina i rasprodali su strojeve..tako da ne vjeruje da cu negdje naci!
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
I opet pitam ,,,

Da li si pitao u trgovini rezervnih djelova za DEUTZA - DAJCA :(envy):
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
Nisam pitao za dajca,rekli su mi da ne pase od neceg drugog,a trebao bih vidjeti kako izgleda da ne kupim napamet pa to nebude to.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
tomo je bonbon!
svaka cast na trudu da tako lijepo izgleda!
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,380
I opet pitam ,,,

Da li si pitao u trgovini rezervnih djelova za DEUTZA - DAJCA :(envy):
identična bravica je na deutz-fahr.......možda i torpedo
mada smo ih mi na vinkovićima uvijek micali, stavljali vijke ili oprugu da drži masku
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Sretan Uskrs svima koji imate tomice pa i ostalima.:(handshake)::drink:
 

Opor

Član
Tu od
27 Lip 2013
Poruka
50
abarth,
molim te da ubuduče slikaš Tomeka kada je zmazan, blatan, u problemima i sl.. Ovako nam samo nabijaš komplekse :biggrin:.

Sretan Uskrs svika koji ga slave.
 

Najnoviji postovi

Na vrh