• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 800

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Glavni poso mog tome je transport prikolice,korpe i sve što može pomoč u šumi kod pravljenja drva.Sa poljoprivredom se ne bavim tak da oranja i sličnih poslova nemam za njega da bi bio baš od blata.Probleme izbjegavam ali u šumi je sve nepredvidjeno moguče.Više od godinu dana nije bio opran samo ga sa kompresorom izduvam a mehanički je uvek pregledan tak da su male šanse da bi mi zatajio.:(hi):
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
To je OK kolega al moj je stalno u pokretu ovisno o tome kad je za šta sezona.
Ja mog često perem al isto tako i prljam:icon_pray::icon_pray:
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Jedna radna,danas je odvozio izkopani material i to nekih 15 fura.Jedna fura je oko 5 punih tački ak je više volan ne služi i kod zavoja podiže prednji kraj.Odvozio sam nekih 150 metara dalje kod suseda u zasip.Kiper dobro radi jedino kod vlažnijeg materiala treba malo pomoč praznit.:tractor::icon_thumright:
image host
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
otprilike 17 tački je "kubik" ovih 5 je solidno za izvlačenje odnekle gdje prikolica ne može doć
@abarth jesi li pojačao prihvat nosača cilindra hidraulike (dodatno prišarafio), one dvije ploče na kojim je sjedište; inače su stegnute s po dva vijka M12
 

Darko123

Član
Tu od
7 Lis 2013
Poruka
380
Danas sam nesto frezo rodjaku pa sam sliko njegovog toma 830:(rofl):
tomo1.jpg

tomo2.jpg

tomo3.jpg

tomo4.jpg

tomo5.jpg
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Dobar mu ovaj plug,kad budes mogo poslikaj jos koju sliku,a on kad okrene,da bude levi plug,ore u rikverc?
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Ljepi izlet , TOMO vjerojatno nije očekivao ovako laki radni zadatak , a i nadisao se svježeg zraka ,,,,,,,,,,,,,,,,,
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Tako je ali skroz to malo brdo su još dva tunela,jedan je na bivšem avtoputu koji je ud toga udaljen gledano sa te strane oko 500m a ispod ovog je tunel željeznice a izlazi iznad staroga za ZG.Izlazi na kraju pa se zbliže tak da su na par sto metara.Ovo brdo ima i važnu bušotinu za vodu pa i kamenolom tak da je dobro razbušeno i svake toliko vremena i minirano_Ovo je malo izvan teme ali :icon_pidu:
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Ma tomo je ko radni quad samo da je sporiji i manje troši.:icon_lol:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Tomo slažem se s tobom:drink:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh