• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ukrasna perad

H

Hrvach

Guest
Nisam našao biserke još, ići ću jednu nedelju na trešnjevački plac pa ih možda tamo kupim. Znam ja jako dobro kak se one glasaju, nije to meni ništa. Nisi ti čuo kokota koji je najaktivniji od pol 3 do 6 ujutro. Svaku noć je rafalna paljba iz kokošinjca. Preko dana glas ne ispusti,ali kad krene po noći onda se ne gasi.
 

Voicee

Član
Tu od
27 Lis 2010
Poruka
163
Jaja za nasad

Jaja za nasad velike srebrne Wyandotte i Staroštajerske kokoši u divljoj jarebičastoj boji prodajem!
 
P

picek2kom

Guest
pozz svima!ja uzgajam bijelo crne brame i crne i plave araukane od ukrasne peradi;eto ako još ko drži brame nek se jovi...
 

Filip

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
369
Evo meni je kolega Hrvach danas stavio jaja od patuljastih brama u inkubator :)
 
P

picek2kom

Guest
Od koga su ti Araucane?

kupio sam od ante obrovca iz bjelovara,sad je još ostala ta jedna plava stara koka od njega,a ovo ostalo je sve izleženo kod mene.sad imam crnog pevca i dve koke crne i plavog pevca i dve plave koke.al vjerojatno ih budem prodal da si oslobodim prostor za žuto crne brame
 
P

picek2kom

Guest
Imam Orpingtone, Crne Araucane, Štajerke, prepelice i Japansku patku.Od svega pomalo... :p

a od kud su tvoje araukane i kad si ih nabavio?imaš di kakve slike peradi?
 

Voicee

Član
Tu od
27 Lis 2010
Poruka
163
a od kud su tvoje araukane i kad si ih nabavio?imaš di kakve slike peradi?
Araucane su isto od Ante iz Bjelovara kao i tvoje.Slikao sad nisam ništa jer je sve tako ružno i blatno.Čekam lijepše vrijeme... ;)
 
P

picek2kom

Guest
Araucane su isto od Ante iz Bjelovara kao i tvoje.Slikao sad nisam ništa jer je sve tako ružno i blatno.Čekam lijepše vrijeme... ;)

a kad si ih kupio od njega jer je on mjenjal pevca pa radi krvi?? a kod mene perad uopće nije htjela van izač dok im juče nisam zbacal snijeg iz vanjskog dijela volijera,koma sad sve blatno i ružno.
 

Voicee

Član
Tu od
27 Lis 2010
Poruka
163
Evo malo prošlogodišnje kolekcije ..

IMAG0014.JPG


IMAG0018.JPG


01Wijandote08-07-2010.JPG


PIC00001-1.JPG


PIC00003.JPG


PIC00003-2.JPG


01Svilena08-07-2010.JPG
 

Voicee

Član
Tu od
27 Lis 2010
Poruka
163
Ovo su slike od proljeća i ljeta a Araucane su kao mali pilići došli najesen pa ih zato još nema na slikama.
 
P

picek2kom

Guest
Ovo su slike od proljeća i ljeta a Araucane su kao mali pilići došli najesen pa ih zato još nema na slikama.

to su mu onda od novog pevca piceki,onog kaje prošle godine uvezel iz njemačke.dok ih slikaš stavi na forum da vidim :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh