• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ukrasna perad

Filip

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
369
DSC00816.jpg

DSC00814.jpg

DSC00820.jpg

DSC00819.jpg

DSC00812.jpg

DSC00813-1.jpg
 
D

Damir 13

Guest
Još ništa od jaja, prošle godine sam već imao i piliće kokinkina.......a sad tek su počele koke nest :) Zato sad mi se mora već druga tura australorpa leć u srijedu :)
 

Filip

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
369
a jel kokinkine lezete u inkubatoru il pustite koku da sjedi?
sretno sa australorpa
 
D

Damir 13

Guest
i kokinkine ležem u inkubatoru, a pustim i koke da same sjednu......, u prvoj turi imam 35 australopa a sad je punih jaja 48 i 5 komada sam metno od hpk
 

Filip

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
369
i sad da vas pitam jel koki ostavite jedno jaje u gnijezdu il joj ostavite sva dok ne sjedne?
 
D

Damir 13

Guest
sva jaja ostavljam samo ne sad jer je dosta hladdno nego dook zatopli, pa dok ona dosta nanese sama sjedne....
 

Filip

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
369
e hvala vam,zato jer ja nisam znao da joj ostavim jedno jaje il sva..
inace kako vam se cini ova moja crna kokinkina?
 

Filip

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
369
kokot je od gospodina Humljana,a koke su iz Straubinga..bjele nema na slika jer je bas bila na gnijezdu
 
P

picek2kom

Guest
počele su koke nosit,araukane i brame pa ak koga zanima nek se javi na privat...
 
D

Damir 13

Guest
Kakvo joj je to crno perje na prvoj sliki na koki, mislim da ima na leđima neš crnog, a i na prsima vidim jedno crno pero????
 
P

picek2kom

Guest
Kakvo joj je to crno perje na prvoj sliki na koki, mislim da ima na leđima neš crnog, a i na prsima vidim jedno crno pero????

to ti je stara koka plus ju je pevec polomil bil skoro poginula to na prsima joj je pero od krila al to se lako riješi spukneš ga van ak ti smeta hahahaha.
 

Filip

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
369
Evo meni se od 60 jaja izlegla 4 pilica,dvije kokinkine,1 brama i jedan je nepoznat..
 
P

picek2kom

Guest
Evo meni se od 60 jaja izlegla 4 pilica,dvije kokinkine,1 brama i jedan je nepoznat..

NLO hahahahaha pa kako tako malo?!baš šteta :-(
 

Filip

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
369
hahah..ma valjda zbog one zime koja je bila..ali nema veze,idemo dalje :mrgreen:
 
H

Hrvach

Guest
Filip kaj još nisi otkrio kaj je onaj 1 NLO? Ja sam jučer razbio svako jaje i niti u jednom nije niš bilo osim u onome od brame koje je bilo zadušak.. Jbg, bude više sreće drugi put, kakve su bile temperature dobro da se je i to poleglo..
 

Najnoviji postovi

Na vrh