• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ukrasna perad

Filip

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
369
Kokinkina iz monora..jedva sam ju naso
DSC00832.jpg

DSC00831.jpg
 
H

Hrvach

Guest
Napokon slike od volijere i mojih novih ljubimaca...

Volijera u izradi..


Platinasti fazan (traži ženku ako ima neko)


Patke mandarinke...



 

Johny

Član
Tu od
15 Lis 2011
Poruka
135
Odlično izgleda, tvoje živine su ko u hotelu.:partyman: jbt.mogao bi djeci naplačivat ulaznice ko u zološkom, sad mi je mali rekao da hoće vidjet bazen sa patkama.
 

Filip

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
369
Hrvoje super ti je volijera! :prayer:

A evo mog jata kokinkina :mrgreen:

DSC00844.jpg

DSC00838.jpg

DSC00847.jpg

DSC00848.jpg

DSC00849.jpg


Danas sam odvojio posavke od hpk-a

DSC00850.jpg


DSC00840.jpg
 
H

Hrvach

Guest
Ooo Filip, jel su to moji mali Rakičani? Vidim da jako dobro napreduju :D

Johny, ne naplaćujem ulaznice, dođi s malim i nek bude kolko hoće, ja sam idući tjedan noćna tak da dođite kad hoćete, tak i tak si obečao da ćeš doć vidjet kuniće,a i rođendan mi je u utorak pa bi mogli popit koju :)
 
H

Hrvach

Guest
Filip, nego kaj nego šampioni, znaš da se kod mene ne leže bilo kaj

Frikky, dali smo si truda ali se je i isplatilo. Nema većeg užitka nego kad vidiš kak živina uživa. Kak su tvoji panonci, nabaci neke slike u kunićarstvo
 
S

staffmen

Guest
ta volijera se radila na mus zadnjih 2 dana prije Monora.
bogme je bilo knap s vremenom al ajde sve smo stigli napravit.
Jos nije u potpunosti gotova al trebala bi bit kroz narednih par dana, tjedana.
Trebamo nabavit nekakvo bilje da se mogu sakrivati.

bit ce sutra novih slika. Polako su neke biljcice pocele rasti pa to sad puno bolje izgleda.:partyman:
 
H

Hrvach

Guest
Filip jel to ova mađarica špricana?

Ja sam danas nabavio 4 nubijske grlice, bit će slike uskoro.
 
H

Hrvach

Guest
Ovaj zadnji mali je predobar. Imaš ti već potencijalnog materijala za izložbe. Ja imam 3 Turopoljske patuljaste kokoši, slike će biti uskoro. Grlice mi imaju samo 1 mlado valjda zato jer im je prvo leglo.
Filip, jel ti ostal koji živ od onih kaj su se polegli kod mene?
 

Filip

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
369
ima materijal samo da opstanu..ovaj zadnji je od one iz madarske
ostal je onaj mjesanac katice i kokinkine
 
H

Hrvach

Guest
Mislil sam si da je to mađar jer vidim da je špricani. Šteta kaj je samo jedan ostal od onih,al bolje jedan nek nijedan
 
T

the_anna

Guest
Pozdrav svima,

zanima me nesto vezano uz japanske svilene kokosi. Naime, prije par dana izlegli su mi se pilici te vrste i primjetila sam da jedno pile ne funkcionira kako treba, odnosno da ne moze stajati na nogama. Ne trči kao ostali, stalno je ispod kvocke.. Da li je moguće da je kvocka stala na njega? Može li se pile oporaviti? je li je imao tko slican slucaj? Hvala :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh