• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ULJA I OSTALA MAZIVA

  • Temu pokrenuo seljaček
  • Datum prvog posta

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Hvala , zadnjih par dana mi se diže na kantice od ulja .


Sad vidite zakaj mešung radi od hipenola , u prazni kernister od ulja samo dotoči benzin .

Taman par posto mješavina , ispere kernister tak da čisti ide u recikliranje .
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo malo i mojih kanistrica u svakoj jos ima jos oko pola jedna kantica!!





Ovi se koriste sad za plavi ulje je jednom bilo u njima!!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Svaka cast,vjeran ini.
Za kaj koristis atf b2?jel imas kojega automatika?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@oficir nemam nijednog automatika za mene je ina i shell odlicni:eek:::eek::

@muha super2 je bio za motorke za podmazivanje lanca:(rofl)::(rofl):
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
@oficir nemam nijednog automatika za mene je ina i shell odlicni:eek:::eek::

@muha super2 je bio za motorke za podmazivanje lanca:(rofl)::(rofl):

Kam ga stavljas atf b2???
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Ljepe kantice bučo ...svaka čast .
AKo oficir nema asa u rukavu izgubio je na kanticama
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@muha za 070 za podmazivanje lanca najbolje jeftino a cak jos malo i rijetko za njezinu pumpu ulja:icon_jook:
@oficir samo je kantica od atf-a unutra je ulje za servo koje je kupljeno u firmi:(wasntme):
@puknuti imam jos doma kantica od ulja al otpale etikete castrolova i jos nekakva da nisam ih pobaco veliki dio da sam skupljo i imo bi ljepu kolekciju!!
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,738
Ljepe kantice bučo ...svaka čast .
AKo oficir nema asa u rukavu izgubio je na kanticama

pa ispri se, potraži mu onu sa duralube da ga bućo ne prestigne :)
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Ajmo lijepo svi poslikati svoje kantice doma, pa da vidimo tko šta ima...pa da dupliće mjenjamo ko sličice životinjsko carstva
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Ajmo lijepo svi poslikati svoje kantice doma, pa da vidimo tko šta ima...pa da dupliće mjenjamo ko sličice životinjsko carstva
A ne , predomislio sam se nedam nikome ništ , jedino ja (možda ) imam jokera od dura luba .
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Decki pa nije ovo natjecanje u kanticama ulja i masti.
Ja imam jos toga doma al nije mi stalo vise u objektiv.
Dokaz vam je buco nije bitna kantica nego odrzavanje i redovna izmjena ulja.:(hi):
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Decki pa nije ovo natjecanje u kanticama ulja i masti.
Ja imam jos toga doma al nije mi stalo vise u objektiv.
Dokaz vam je buco nije bitna kantica nego odrzavanje i redovna izmjena ulja.:(hi):
A ne , nemreš tak , muški se uvjek u nečemu natječu , to ima je u krvi i oko toga nema diskusije .
Igru si počeo ,sad nema odustajanja ..kaže oficir , dečki ja idem doma mama mi neda više ostat .:(rofl):
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,754
Slikal bi ja svoje kantice, al kad ništ ne piše na njima...a nisam niti siguran kaj je u njima:icon_scratch:
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Slikal bi ja svoje kantice, al kad ništ ne piše na njima...a nisam niti siguran kaj je u njima:icon_scratch:


Slobodno ti poslikaj, možda imaš kanticu koju ja nemam pa se mjenjamo...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
AJde sutra slikam jos toga pa svatko ima toga pa nek stavi svoje skantice pa b tm usporedivali ipak je tema o uljima pa nek se vidi.

Nije dobro ako nema naljepnice i jos ak je neko drugo ulje vise neznas di je kaj pa se mozes zeznut.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja ako u kojoj kantici imam drugo ulje onda i marker ima posla napise sta je da ja ne mozgam se a koja se prva kantica isprazni ja ju ne cuvam ode ona u reciklazu treba mijesta za nove napravit:icon_jook:
 

Najnoviji postovi

Na vrh