• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ULJA I OSTALA MAZIVA

  • Temu pokrenuo seljaček
  • Datum prvog posta

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Oficir kaže da mogu kantice bez naljepnica , ideja nije za odbaciti
ali pazite da ne bi netko stavio staklenku od ajvara ili kečapa kupovnog .
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Mislim da je došlo do ozbiljne prekretnice u ovoj temi.... sad je tema čiji je veči, hipenol mislim, hrpa....
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
NEWHOLLAND mi je dao novu ideju .
A da mi onako na nivou poljprivrednog foruma skupimo naše kantice i od njih napravimo poligon u stilu wipeout .

Usput bi bilo i naguravanje uz roštilj i ples na štagama za ženski dio foruma .

Molim moderatore da obrazlože ideju upravi poljoprivrednog foruma , usput da pitaju o eventualnom sponzorstvu i ustupanje terena .(može i nečije njive) ?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,624
offtopic.gif

Katanac do čišćenja :(hi)::(hi)::(hi):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,624
Nebum čistil, možda malo, ali više neču videti dve kante skupa na slici da tema opet ne ode naopako.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,221
Kad smo već pri kantama i ulju:
- kak ili kam odlažete ili kam odlažete prazne kante?
- kak ili kam odlažete rabljeno ulje?
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,754
Od nedavno ulje u reciklažno dvorište, a kante u PET ambalažu, jer ovi prvi ne uzimaju kantice:mur:
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,227
Kad smo već pri kantama i ulju:
- kak ili kam odlažete ili kam odlažete prazne kante?
- kak ili kam odlažete rabljeno ulje?

S rabljenim uljem polijevam bocnu kosu prije kosnje, a i koristim ga dok palim neko granje i tak..
a i kupujem samo dvije, tri kante godisnje pa toga nema tak puno..
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Dali neko koristio ovo ulje, kazu da je slovensko:(think):

nisam nasao inino pa uzeo sam ovo imaju slicnu cenu
ja sam uzeo upravo to ulje za vladimirca za menjac. nije skupo a cuo sam da je od boljih . oko 25eur kanta od 10L placena
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
785
Postoji list s tehničkim informacijama, pa koga zanima može usporediti s ostalim konkurentnim uljima. Da bude, vidio, umjesto čuo sam.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kolega lako je usporedivati ako su te analize i to sve istinite ako nije nesto s muljano al ima i ona poslovica "pisalo je i na plotu p...ka pa pa ga on potrgo" tak i to moze pisat svasta pa ti usporeduj do sutra ja sam vise za onu probam vise vrsta dok ne dobijem da imam kvalitetu i cijenu u normalnom rangu!!
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
API : GL4 to mu je specifikacija znaci hipoidno ulje. za menjac sigurno nemoze biti lose e sad gde je i hidraulika nisam siguran. meni je to odvojeno .mnogi to kod nas koriste i nisam nikog cuo da se pozalio. a kad vidim kakva su ulja u vecini menjaca pa i kod mog vladimirca kakvo je bilo to je strasno. tako da novo kakvo god da je bolje je duplo od onog sto je bilo. kod mene je bilo 12L zemlje i vode i 10 L ulja u menjacu otprilike. onda mozes zamisliti na sta je to nalik. ovde bre ni osnovno niko nece da odrzava. znam bar 20 traktora kojima ulje u motoru nikad nije promenuto i doliva se rabljeno godinama dok neskapa skroz. i onda prodaju u bescenje
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,804
Da ne citam sad cijelu temu koju mast mi preporucate za jako visoke temperature??
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,448
Jučer izmjenjeno ulje u Zetoru na 181 radni sat, bilo je super 5!

iemg.jpg
[/URL][/IMG]

I ponovno ide super 5!

otlc.jpg
[/URL][/IMG]

Danas cjeli dan je pod plugom skoro, prije podne je orao tešku ugaženu zemlju, na kraju dana je dobio legenu, no ulje kao da sam ga tek sipnuo..
 

Najnoviji postovi

Na vrh