• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ULJA I OSTALA MAZIVA

  • Temu pokrenuo seljaček
  • Datum prvog posta

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,540
Nebih se čudil pošto stara nije bila dobra stroj nije ni radil kak treba a rabljena bila ispravna pa je stroj radil kak treba
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Kasnije je ta stara prebrtvljena i ugrađena.
Nije se žalil da lošije ide
 

amajic

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2021
Poruka
162
INa turbo SAE 15-w40?
Jel tu ima ono 5 ili je to druga vrsta?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

skodilac

Član
Tu od
17 Ožu 2022
Poruka
84
Možeš bilo koje 15w40... Ako traktorče ima puno radnih sati možeš i 20w40 ulit.
Preporučam ono moje Pantherol ulje što sam ulivao u Solis
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
Meni Zetor sa super 5 dimi plavo na leru, sa super 3 je dimio samo dok je hladan, nikad mu nije falilo ulja. Morat ću probati u sljedećoj izmjeni super turbo
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,339
Zna netko koja je razlika između Renolit bfx masti u plavoj kanti i bijeloj metalnoj? Kupio sam u metalnim bijelim na kupi-vozi po dosta povoljnijoj cijeni i nekako mi nije to više ona ista mast, vidim da se nekako brzo "potroši" , dok je ona iz plavog pakiranja puno dulje u radu bila ista i nije trebalo toliko često podmazivati. Moguće da sam kupio nekakvu kopiju ili je to jednostavno tako? Baš budem kupio kilu ove skuplje da malo usporedim.
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
968
Nasao sam kod Jozica prilicno povoljna ulja marke Viskol.
Da li je to netko probao i da li recimo ovo ulje moze zamijeniti transhidrol u IMT 533?

viskolube sae 90

Imaju i motorna ulja i ulja za motorne pile...
Kaj se prica o tom? Smece ili tak-tak?
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
ako je imt u pitanju, svako ulje je vrhunsko...pod uvjetom da ostane u njemu... 🤭
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Evo od nedavno vlasnik malog New Hollanda tn75na, pa me zanima di kupujete ulje na te vece količine.
U njega ide 44L hidraulika + još u diferencijale, i oko 8L u motor.
Preporuka je Ambra multiG i Ambra neki gold.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,646
Tebi je najbliže u Trstu/Udinama.
Tam je nekad bil dealer NH-a, Adriano Corsi.
Ili Agraria Čakovec ili ITRO Štore, Slovenija.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
U mjenjač i hidrauliku od izmjene prvog ulja usuli ina jd 50 ,motor ina turbo_Od izmjene do izmjene ne potroši ni kap ulja a trenutno ima blizu 8000rh.
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Tebi je najbliže u Trstu/Udinama.
Tam je nekad bil dealer NH-a, Adriano Corsi.
Ili Agraria Čakovec ili ITRO Štore, Slovenija.
Evo sve pohvale trgovini Plinara Baderna iz Istre, svi dijelovi i ulje naručeno kod njih, da ne kažem za 20% manju cijenu od od spomenutih trgovina.
 
  • Like
Reactions: ZJ

Najnoviji postovi

Na vrh