• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ulja za mješavinu , dvotaktna ulja

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
178
moja stihl 070 3-4 % mješavina na super 3 ili 5 ili slično ulje radi več pedeset godina. pokojni djed je znal s njom dnevno skurit i 20 litri mješavine kada je hraste pilil. pali od prve (ali je dekompresor malo zeznut)- za lanac uvijek točeno staro motorno ulje koje je bilo samo precijeđeno kroz gazu (070 ima ručnu pumpicu za ulje pa ponekada to stisnem). također moja imt 506 istu mješavinu koristi i otac je znal snjom potrošit po 20 litri mješavine u vinogradu kad je kopal. danas ta 506 pali u sred zime od prve.

Ivan45

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2021
Poruka
117
I ja bih koristio Castrol i Motul, ali to je za vodeno hlađene motore. A ovi trimeri , pile, ...su zrakom hlađeni motori

Kupljenec

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
7,144
@Ivan45 upravo je tak kak veliš, ali je to samo razlika da treba potrošit kad se izmješa, u tome je kvaka.
A ti kad izmješaš husqvarnino xp nemoraš ga odma potrošiti.

Najnoviji postovi

Na vrh