• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ulja za mješavinu , dvotaktna ulja

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Meni općenito nije jasno zašto Stihl koje se proizvodi u Mađarskoj,je kvaliteta,a Ina koja je u većinskom vlasništvu iste te Mađarske, njihovo ulje ne valja? 🤔
 

ŽeljkoKa

Iskusan lik
Tu od
18 Stu 2020
Poruka
569
@mikke dvotaktol ne valja kako kome, nikad nisam imao problema zbog njega a svi moji tomosi i stare stihlovke ga koriste. Nedavno sam servisirao jedan tomos Umo 6 koji je bio na kopačici, 35 godina koristi dvotaktol i nema nikakvih naslaga na ispuhu ni na glavi cilindra. Ovisi kakva je tko imao iskustva a ja šibam dalje sa dvotaktolom..
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
@mikke dvotaktol ne valja kako kome, nikad nisam imao problema zbog njega a svi moji tomosi i stare stihlovke ga koriste. Nedavno sam servisirao jedan tomos Umo 6 koji je bio na kopačici, 35 godina koristi dvotaktol i nema nikakvih naslaga na ispuhu ni na glavi cilindra. Ovisi kakva je tko imao iskustva a ja šibam dalje sa dvotaktolom..
Kaj misliš koje ulje je ovaj trošio od 72' ? IMG_20210530_112316.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Ja samo HUSQVARNA XP.

Možda je tu problem :unsure:
Ja nemrem vjerovati da još uvijek postoji ljudi koji puše priču servisa da je preporučeno ulje najbolje zbog razno raznih razloga.
A uvijek postoji bolje i kvalitetnije od tog kojeg servis gura ali to kvalitetnije iz njima znanog razloga nije preporučljivo.

Ja točim Silkolene pro 2 ili Motul, misliš da Huski, Štil ili kakav Kinez, Amer ... nebi na njega išli?
A litra je tu negde kolko litara ga ja godišnje potrošim.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Jedno teisto se nom stop piše.
Svako toči prema svojoj savjeti kaj misli da je najbolje.
Po meni je castrol i motul broj 1
Jer je to ulje bilo razvijeno za tvorničke momčadi natjecanja u moto sportu,ako to kome kaj znači.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Jedno teisto se nom stop piše.
Svako toči prema svojoj savjeti kaj misli da je najbolje.
Po meni je castrol i motul broj 1
Jer je to ulje bilo razvijeno za tvorničke momčadi natjecanja u moto sportu,ako to kome kaj znači.
Bitno da kratimo vrijeme, a to "čiji tata ima večega" je vječita dilema, pa tak i na ovom forumu funkcionira "masa" stvari.😉
 

Najnoviji postovi

Na vrh