• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ulja za mješavinu , dvotaktna ulja

dado6340

Dobro znana faca
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
3,862
Benzin bude prije ishlapio iz rezervoara nego šta bude pojel kojekakve gumice i crijeva.

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
17,436
Nedavno sam a 13g starom trimeru moral mijenjati rasplinjač, jer ga, navodno, nije bilo moguće poštelati. Zanimljivo, membrane nisu otvrdnule.
Gotovo svake godine je spremnik bil ispražnjen. Dakle, suhoća ne šteti membranama.

Hlapljenje je problem, jer najprije ishlape oni najlakši, najzapaljiviji ugljikovodici. Zato se i savjetuje friško gorivo.
Ak se već mora držati gorivo u spremniku, radi povremenog korištenja, onda bi trebalo nakon rada uvijek spremnik napuniti do vrha iz dva dobra razloga:
- benzin puno manje hlapi u zatvorenom punom spremniku
- kak u spremniku ima manje zraka, benzin nemre navući puno vlage.

Vi postupite po vašem nahođenju i savjesti. :)

dado6340

Dobro znana faca
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
3,862
Samo 13 godina ? Moj Castor je dobio generalku tek nakon 20 a nevadim nikad gorivo a i ta generalka je bila samo zato šta nije bila skupa.

dejan.d

Član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
775
Jedno je motor kaj se vrti sa max 8000 obrata drugo novije pro motorke kaj se sa 13600 -14000 obrata.

dado6340

Dobro znana faca
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
3,862
Moj se vrti na 10000. Od banalne stvari se napravi čitava nauka. Šta se mene tiče nek svako radi kak misli da je najbolje. Najbolje se nauči na svojim greškama. 👍

Najnoviji postovi

Na vrh