• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ulja za mješavinu , dvotaktna ulja

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Isto je kod nas, par centi je skuplje. Kod nas je 170kuna.
I to stvarno nije skupo onome ko drži do pile, do održavanje opreme. Isplati se kako got okreneš 😉
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Ne znam da li smijem ponijeti jedan kanister , kako zbog granice, kod nas u BiH je to pojam ljudi nisu ni culi.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
To se dobro raspitaj, neznam kako je sa tim na granici.
Ma i kod nas je to ljudima nepoznanica, jer svi samo znaju o mješavini sve🙂
A to je itekakva razlika.
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
744
Bas sam 1. put procitao malo deklaraciju, pise for clean environment. Znaci, ni za mene. :hahah:
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
U cemu je razlika?
Razlika je da je to gotova mješavina, ne zagađuje okoliš, nema mirisa, nije agresivno, nije štetno za udisat, može ti stajat u strojevima dugo da ne ishlapi, nema one gareži, čađe, ovo kad izvadiš svjećicu nakon korištenja aspena sve je ko novo, bolje sagorijevanje ima,i ljepo miriši.
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,400
Razlika je da je to gotova mješavina, ne zagađuje okoliš, nema mirisa, nije agresivno, nije štetno za udisat, može ti stajat u strojevima dugo da ne ishlapi, nema one gareži, čađe, ovo kad izvadiš svjećicu nakon korištenja aspena sve je ko novo, bolje sagorijevanje ima,i ljepo miriši.
Onda ipak nije benzin kak pišeš u postu #591
 

milanf

Aktivni član
Tu od
22 Sij 2022
Poruka
95
Moram priznati da nisam koristio Aspen2T, ali jesam 4T u kosilici i za mjesavinu.
Nikakvu razliku nisam primjetio, i mislim da kupovati Aspen po punoj cijeni je porez na budale, kad je na akciji, ajde de... Moje osobno misljenje
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Svako ima svoje mišljenje, nek je porez kakav je, ali nekom ko je stalo do strojeva ipak vodi brigu o gorivu. 170 kuna je 5 litara i ja osobno mislim da nije skupo, to je moje osobno mišljenje. Jer tu se radi o top proizvodu. Produžuješ radni vijek stojeva.
Ali znam kod nas je sve svim skupo. Svi bi sve nešto, neku zaradu veliku a nebi puno ulagali,nebi puno radili, skup je plavi, skupo ovo skupo ono.
Sve je skupo. Ja koji ga trošim 30 litara na godinu meni nije skupo.
A i od druge godine povečavm potrošnju na 40 do 50 litara🙂i nemam brige oko goriva.
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,400
Otom,potom. Kolko let je aspen v opticaju? Trebaju godine da se vidi razlika. Znaš kak se ulja testiraju ?
 

Najnoviji postovi

Na vrh