• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ulja za mješavinu , dvotaktna ulja

4340

Dobro znana faca
Tu od
2 Ožu 2018
Poruka
379
Bez brige u normalnim rukama odradit će ona posla i više nego ove kakti orginal iz švedske ( sa kineskim dijelovima unutra) i aspen gorivom jer bi na normalno gorivo kratko trajala za razliku od stare marke koja radi i na lošije gorivo tj normalni benzin . I ne kužim zašto sam ja zapel u 74 zato kaj radim sa Stilom ???? Ja radim mješavinu strogo 2 posto čak i manje jer koristim sintetičko ulje i normalan benzin i nemam nikakvih problema????
 

Prilozi

  • DSC_1629.JPG
    DSC_1629.JPG
    40.2 KB · Pregleda: 22
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Niko ne veli da si ti zapel, nego općenito pričamo😉
Ja ovo ulje samo koristim za štil flakserivu, zbog mirisa trkačeg.


Ali u pile ide aspen.
Ima puno ljudi koje nemreš krstiti u nekim stvarima.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Sve ja to znam, sve mi to jasno, ali ali, tu je tak kak je.
Uvijek sam na udaru jer nedam da se nama nekima stavlja na oči njiihov pogled kak oni vide neke stvari.
A tu ima svega, ljudi koji u životu nisu vidjeli neke stvari a znaju sve o njima, znaju jer su to pročitali na drugim mjestima na nekim forumima. Nemaju iskustva, a rade se da imaju.🙂
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,371
E dad da kazes kako je ovo ulje puno bolje od Husqvarna sintetike, gadali bi te drvom.
A gdje to husqarna ima rafineriju 🤔
To ti je ko da veliš da je Cekin picek bolji od k plus piceka. Po istoj traki v Koki idu,samo je etikete druga
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,371
Nije potreban sarkazam. To su činjenice
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

milanf

Aktivni član
Tu od
22 Sij 2022
Poruka
95
A za profi pile i ko se bavi profi šumom tu je i profi gorivo. 😉✌️🇸🇪
Netrebaš o ulju mislit.

Jel to cinjenica ili misljenje, ha ha ha

Profi koji trosi 500l mjesavine godisnje bi na razliku aspen/ benzin u dim poslao jos jednu motornu pilu i vjerojatno se zapitao sta mu je draze, nova motorka ili mirisljave sjekacke hlace...

Na kraju krajeva, @Ghost je iskomentirao sa profesionalnog stajalista, a jedna recenica profesionalca vrijedi vise od 13300 razno-raznih misljenja

Po meni taj aspen upravo vrijedi te 3-4 kune vise kad se kupi na akciji
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Svako zna kaje najbolje za njega ✌️🍺🤝🙂

Meni je ovo top gorivo i držim se toga🍺👍
Profi ko dela brzo zaradi motorku, a mi za doma kaj radimo mi guštamo🙂🇸🇪✌️🤝
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,535
I jel zaribavaju pile svakodnevno pošto koristite običnu mješavinu? 🤔🤭
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Hahah sve i da sam pao nemam pilu ovdje a nemam ni sta sjeci. Onako ja to istrazujem🧐🧐😁
 
  • Like
Reactions: ZJ

4340

Dobro znana faca
Tu od
2 Ožu 2018
Poruka
379
To gorivo je sigurno vrhunska stvar i sigurno ću probati barem 10 litara,ali kupit ću čisti i doma napraviti mješavinu iz nekih mojih razloga. Najveći problem je nabavka,a i cijena je problem,ali puno manji.
 

Najnoviji postovi

Na vrh