• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Umjetna gnojiva

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,139
Ja našao u Bih po dobroj cijeni i reko aj pitam na carini pošalju odgovor da se može plati se carina.
Kad nazovem granični prijelaz oni vele da se nesmije uvesti gnojivo od Kutine ko je tu lud 🤣🤣🤣
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,139
Pa da al što ako nemože ja kupim natrpam i kud onda.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Upoznaš ih prije nego kupiš. Sam moraš procijeniti jel dobiveni odgovor dovoljno nedvosmislen. Ako na granici, ni nakon uvida u odgovor njihovih, ne popuštaju, možda je bolje ne se bosti s rogatima. Ili doći kad bu druga smjena.
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,139
Nije baš blizu 100 km ali opet se isplati 80 kn je kutina sad budemo vidili.
Ako se nemože ništa završit na robiji.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
sve napismeno, i carina i granična policija...pa im onda mašeš njihovim papirima pred nosom... 🤭
 

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
601
Sad teško da če padati cijena prije poticaja i prije sjetve, tek možda tamo u 6. mjesecu
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
Ima li kakvih naznaka o padu cijene umjetnog???
@komer imas mozda kakve informacije?
Zasada nemam nikakav info,izuzev cijene uree 7600kn/t + pdv.
Nisam pitao za npk i kan,ali proizvodimo punom parom;)
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,139
Zato su uvezli strani umjet Zorke Šabac brdo, Ruski neki Adriatike, yare nosam vidio.
Ali ima ga na bacanje u poljoprivrednoj
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,139
Ma znam to sam jednom probao dosta se slabo topi.
Zorka je prolazna.
Kutine samo kan ima.
Ja još nisam niš kupio na ove cijene mogu čekat do sadnje.
Ići ću s upola manje.
A u Bosni naša Kutina duplo jeftinije ali zezaju s uvozom.
 

Goran S

Aktivni član
Tu od
30 Pro 2012
Poruka
108
Neznatno je pala cijena KAN-a i UREA-e koliko sam dobio odgovor na upite u poljoapoteke.. Za ureu sam dobio odgovor 840kn/100kg i za KAN 575kn/100kg, uračunat PDV. Ali opet je to još previsoko da bih si mogao priuštiti, što bi rekli zasad nema računice..
 

Najnoviji postovi

Na vrh