• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Umjetna gnojiva

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Ma neee, krivo si čul.
Idu samo 24% ;) :ROFLMAO:
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
770
Tomi89 u kojoj je to poljoapoteki?
Ak je to u Crnkovcu, onda su od prekjucer digli cijene za jos 4-5 kn po vreci.
Pa ko bu to kupoval..
 
Posljednje uređivanje:

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,622
S tim da taj ima i kod mene blizu u Hrašću i jeftiniji je od svih u široj okolici
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
770
Pa ja sam uzorak ujutro bil u Hrascu i ova srpska 8 15 15 je bila 77 kn.
Ja bum sijal bez gnoja. Ovo sad ak kupim onda sam zrel za psihicko promatranje
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Proljetos sam totalni herbicid platio ispod 30 kuna, pakovanje od 20 litara. Neki dan uzeo litru - 53 kn. Strah me i pomisliti koliko je ostalo...
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
527
Ajmo sad informacije gdje ima za kupiti elixir zorke ? koja je cije a otprilike i j to usporedivo s petrokemijinim npk i ureom...

javite se vi koji ste blize Kutine, tj Garesnice..

hvala
 

Bratko

Iskusan lik
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
777
Danas u Črnkovcu kupio od elixir zorke 0 20 30 po 104 kn i 7 20 30 po113 kn - cijene su za gotovinu
 

Goran S

Aktivni član
Tu od
30 Pro 2012
Poruka
108
Oprostite ako je laičko pitanje.. kolika je cijena gnojiva u Sloveniji i Mađarskoj i da li smiju odande vući sebi obični smrtnici..? Pošto ovo iživljavanje kod nas ne mogu da podnesem.. Bolje da Slovenci zarade nego da nas naši oderu do koske..
 
Na vrh