• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Umjetna gnojiva

Goran S

Aktivni član
Tu od
30 Pro 2012
Poruka
108
Ja uzeo organsko ( uz folijarce i aminokiseline) i do slijedeće sezone hebe mi se za umjetnjak.. Odjavljujem se sa teme do heseni :ppozdrav:
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,711
U jebemti onda je palo ja sam u subotu po 189 kupil kan,samo ne na toj lokaciji
 

Prilozi

  • 20220319_094341.jpg
    20220319_094341.jpg
    25.6 KB · Pregleda: 29

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,259
Da, stare cjene, ako se to moze nazvati stare cjene jer su debelo prenapuhane. Bas me zanima po koliko ce ici mljeko.
U otkupu bi bar trebao biti 5 kn

Uzeo sam 18.03.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,041
Šta kažete na ovu mjeru za potporu za kupnju gnojiva?

Taman mi ispadne 75 kg kana po hektaru negdje... 🤣
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
919
Šta kažete na ovu mjeru za potporu za kupnju gnojiva?

Taman mi ispadne 75 kg kana po hektaru negdje... 🤣
Kakva je to mjera, dali treba tražit potporu zatu mjeru ili će to svi dobiti bez zahtjeva?
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,124
Ja sam u ekološkoj proizvodnji gdje se mineralna gnojiva ne smiju koristiti. Pitam u agenciju zbog čega su izostavili peletirana gnojiva. Veli mi ljubazna gospođa: ¨"Pa lijepo vam piše, ako vam nešto nije jasno zovite u ministarstvo jer su oni pisali pravilnik. Hvala na pozivu".
Baš sam volje da nazovem ministricu i velim joj da joj je bolje da piče goblene nego kaj se bavi ovim poslom, ali nemam njezin broj. Ako ga tko ima molim poruku u pp, zahvaljujem unaprijed.
Pišu da ide rekonstrukcija vlade. Baš me žarko interesira da li bude ona zamjenjena. Čisto sumnjam jer ispada da je ona jedna od boljih ministara/ministrica. Ajoooooooooj.........
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,041
Imao si e-savjetovanje... Skoro mjesec dana... Mogao si tamo iznjeti svoje probleme.

I ja sam u ekološkoj... Organska gnojiva nisu toliko poskupila tako da zbog toga ih nisu uvrstili..


Kolega seat. Trebaš poslati zahtjev i račune od gnojiva i dobiješ 450 kn po ha za prvih 10 ha... 250 za drugih 10 ha
 

Najnoviji postovi

Na vrh