• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

UNIVERSAL

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
850 kn, si siguran?
Inače se ti sa reduktorom baš i nisu pokazali na Zetorima
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
http://www.njuskalo.hr/dijelovi-traktore/anlaser-fiat-univerzal-store-oglas-2126140
I ako su lagali mene i ja lažem vas.
Dal je to čovek v štacunu kupil il ne to neznam,al takva je cifra,čak sam ja malo pretjeral ;) .Ja sam više za klasiku,ali nisam ni videl te sa reduktorom kak to zgleda.A kaj veliš na to kaj mu bendix ostaje uzubljen?Jel to more biti do zamašnjaka?
To bi trebalo posle svakog paljenja,anlaser skinuti dole i pospremiti do sljedećeg puta. :mrgreen:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
More biti i do zamajca, ali nemora.
Kurbla je zakon :rolfer:
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Bumo morali mrgu iznajmljivati kaj bu traktore palil,na kraju ne bi bilo tak loše to,kak je i na ženske napal mogel bi mu i svodnik biti pa bu i od k.....a neke zarade.Valjda bu zaslužil svaki mesec po jedan anlaser.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Samo mu bumo morali složiti neku univerzalnu kurblu ili angažirati izumitelja WC školjke (nikome nije uzimal meru, a na svaku rit paše) :rolfer:
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Samo mu bumo morali složiti neku univerzalnu kurblu ili angažirati izumitelja WC školjke (nikome nije uzimal meru, a na svaku rit paše) :rolfer:

Sunce vam poljubim, mene ste si našli u drugim temama po čubah rastezati? :butthead:

Da niste takvi pekmezi kakvi jeste i vi bi svoje mašine na kurblu palili... de mi je kurbla za ursus?

Je ju ko nabavil? dajem dijelove kompresora :mrgreen:
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Ja se hićem v potražnju kurble i nema ti spasa onda ak ju najdem ima da v subotu pred najbolju kafanu dojdeš i kurblaš.Vredi?
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Evo,tu su slike,a vi recite dal to vredi 11000 kuna s kosom.Gume su loše,možda i originalne,to bi značilo onda da ima malo radnih sati,nema anlasera ni akumulatora.



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Ja se hićem v potražnju kurble i nema ti spasa onda ak ju najdem ima da v subotu pred najbolju kafanu dojdeš i kurblaš.Vredi?

Kurblam i bez traktora, pred najboljom kafanom... ti samo donesi kurblu, ja bum zavrtel a netko od dečki bu glumil fttrrrrrfffffffttttrrrr i onda jen spusti čok (gemišt) onome koji glumi zvuk i vužge... :mrgreen:

Ček onaj koji vužge (traktor) bi me moral po zubima tresnuti kaj ne? :rolfer:
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Hrvoje, kupi si za tu lovu ursus, dobil buš mlađe jeftinije i bolje jer ih ljudi valjda ne vole, a rezervnih dijelova po par kuna koliko hočeš i gdje hočeš...
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Vidim kak ih ima,tak kaj ti kurblu iščeš po celom svetu. :vragek:
Tresnuti po zubina najmanji problem.Kaj se sekiraš za to.Bu muhaničar zel gedore pa te bumo z njima gađali ak nikaj.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Vidim kak ih ima,tak kaj ti kurblu iščeš po celom svetu. :vragek:
Tresnuti po zubina najmanji problem.Kaj se sekiraš za to.Bu muhaničar zel gedore pa te bumo z njima gađali ak nikaj.

Kurbla ti spada pod specijalni alat, to nije mogal dobiti svatko samo pravi muž... hitili su ga na stočnu vagu, izmjerili mu dužinu prsti, dali kurblu ak je bil sposoban i skinuli anlaser i akumulator. Bilo je to doba surovog socijalizma u Poljskoj :gitarist:
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Ak nikaj bum se i ja malo švercera igral.Da ga kupim,denem anlaser rabljeni i akumulator za 1000 kuna i polakiram ga i tražim 20000kn? ;) .Moral bi iti pogledati,a nikaj mi nije usput.Vidi se da nije nekaj održavani previše.Znaš možda jel bi to bile originalne gume na njemu,jer je rekel da ga je on kupil od suseda kaj su v njemačkoj bili i koristi ga jedno 5 godina i sad mu je premali.Ti susedi ga nisu nekaj koristili,al opet i prića nekak ne drži vodu.Kolko je mjenjač različit od Fiata ili Štorea i kaj je na Uniju bolje a kaj slabije od Štorea?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,245
12,4-28. 6,00-16
Uni 445 = Fiat 450
Štore = Fiat 420
Motori isti, hidraulika identična, neznam jel ista (na Štoreu je talijanska).
4 sinkronizirane brzine, niži i širi od Štorea, teži i drugačije polužje volana, veći tank, veći akumulator. Eto.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Ok ZJ,tak več malo bolje komuniciramo.Hvala ti za podatke,kad bum išel blizu Vrbovca bum se navrnul tam,jer sumnjam da ga bu prodal tak brzo.
Ak bute ti i muhaničar blizu možda bum i kroz KŽ prolazil pa se čujemo za onu pijaču još.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,245
Pa i prije smo tak komunicirali, samo kaj ti to nisi videl.
Za nagradu trebam jednu pumpu od 16cc/okretaju ;):mrgreen:
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Jaoo,imam jednu takvu malu,možda je i kaj manja,boschova.Veličine je oko malo veče šake tak da bi i bilo tu negde.Bum ti poslikal ak te interesuje?
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
E,neznam dal je točno 16,tu je negde.Zupčasta je tak da bi mogla 250 bara izdržati.Bum ti poslikal,a ako pem ovoga Unija glet,zemem ju sobom pa se moremo najti i buš videl.
 

Najnoviji postovi

Na vrh