• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

UNIVERSAL

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
to znači kad je zagrijan na ler gasu nema toliko okretaja u odnosu na okertaje kad je hladan ...ili klizi remen
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ili je jednostavno akumulator pun pa je tad u akumulatoru nešto malo veći napon nego li na alternator u leru. Ako ti ima original regler mehanički i alternator ne moraš brinuti samo malo češće kontrolirati nivo u akumulatoru jer su skloni laganom prepunjivanju.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Jel to originalni rumunjski alternator s aksijalno postavljenim četkicama?
Ak je, skini četkice i pogledaj kak izgledaju prsteni i četkice.
 

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
Danas sam vozio gajbu a ona mi se znala sama spustit ili čak sama dizat do kraja. Nije mi jasno, ali očito sam ju koristio u krivom načinu rada. Jel mi može netko laički objasniti kaj ovo znači?

8b939b244225b8590500036ea80d2fa7.jpg


Via TapaTalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Taj mali "čekić" ti služi da ti na cesti treća točka ne stišće oprugu, odnosno ne dozvoli podizanje kod regulacije vučnog otpora.
U kojem ti je položaju bila ona mala ručica na slici 24?
Za sve, osim pluga i tanjurača, mora biti u donjem položaju (regulacija položaja).
Ak ti je bila u gornjem položaju, hidraulika je njjihanje korpe preko treće točke "protumačila kao plug je preduboko" te je zato podizala korpu.

Inače, ta mala ručica s kuglicom na kraju, se prebacuje kad se ručica za podizanje hidraulike postavi u gornji položaj.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,314
Treča točka ne može u vožnji tiskati oprugu, jedino ako se gajba po podu šlajsa.
U oranju i sličnim poslovima ju pritišće.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Može, prek grabe i ak se ljulja pri većoj brzini. Zato i služi onaj "čekić" da spriječi tiskanje opruge.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Moze, kad nosim kultivator po cesti radi cijelo vrijeme. Skuzio sam to sad proljetos pa se cudio.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Mene je to jednom skoro bacilo u jarak kraj ceste,prešao sam preko neke rupe,iza je bio plug,kad je to počelo cimati traktor,jedva sam stao...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Danas sam vozio gajbu a ona mi se znala sama spustit ili čak sama dizat do kraja. Nije mi jasno, ali očito sam ju koristio u krivom načinu rada. Jel mi može netko laički objasniti kaj ovo znači?

8b939b244225b8590500036ea80d2fa7.jpg


Via TapaTalk
gajbu i sve teške alate se nose tak da se toplink postavi u najdonju rupu , bez obzira na to da li se blokira opruga ili ne ..znači košara , tanjurače , freze , vitla , utovarivač i raznorazne naprave i pomagala .
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
A ako nema rupa na odabir?

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
E sad se ne zmislim u kojem je polozaju bila, ali to objasnjava ponasanje hidraulika. Kada sam se vozio ful gas i kada se malo njihala gajba a u njoj teret onda se sama dizala i spustala kak joj volja. Srecom nisam postrugnuo s njom nigdje.
Znaci mora biti u donjem polozaju. A zasto mora biti topling u donjoj rupi?:icon_scratch:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Jer tad krak sile ne dozvoljava prejako djelovanje toplinga (priključka) na oprugu,to jest,fini hidraulik.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Zato da ne otrgneš feder na priključku treće točke :)

U višoj je rupi hidraulika bolje osjetljiva, tak da izborom rupe biraš osjetljivost regulacije sile vučnog otpora.

Priključcima koji ne zahtijevaju regulaciju vučnog otpora (brane, sijačica, gajba, kosilica...) se treća točka kvači u najdonju rupu i onaj čekić treba blokirati oprugu.

Plug, tanjurače, podrivač, sjetvospremač (ak nema valjak za dubinu iza) se kvače u 2 ili treću rupu, čekić mora biti vani, a ručica za izbor načina rada hidraulike mora biti u gornjem položaju.
Preporuka je da se do polja priključci voze u regulaciji položaja (mala ručica dolje i blokirana opruga), a da se tek na polju prebaci u način rada (izvadi čekić i prebaci ručica u gornji položaj) regulacije vučnog otpora.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Na Uniču hidraulik zna biti zločest kum je na 640 pod garancijoj dva put mijenjal cijelu kvrgu željeza pod sicom i opet neprecizno . Istu je onesel u Kipermiler gdje je radil . Serviser je složil ali uz stalno ponavljanje šajze balkaniše tehnik . Greške su bile loš odljevak , loša obrada . loši ventili i loši dosjedi .Pohvale konstrukcijski dobro i jednostavno rješenje .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Da, a zanimljivo kak je njemačko čudo tehnike Deutz imal još gorju hidrauliku za popraviti (o Torpedovoj da i ne govorimo).
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
ZJ ali Unič je bil novi a sad koja je kakva obje su malo neprecizne ali služe daleko bolje IMT-ove (i opet stvar navike pogotovo ako neznaš za bolje) Kod Torpeda zna biti razlika u visini (gledano po brojevima) ali mi se sviđa blokada koju sam videl još jedino kod štajera (stariji modeli crveno bijeli).
 

Najnoviji postovi

Na vrh