• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

UNIVERSAL

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
U-445 po satu možda i potroši litru više ali kad uzmeš u obzir da prije obaviš posao nego sa IMT 533 dođe ti na isto
 

crni100

Član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
162
Pozz svima zna li neko tezinu univerzala 445 ili fiata404 kontam sa cime bi se naj jeftinije mogao dovuci u BiH iz Slovenije.
 
D

denigb

Guest
Kupio sam univerzala 445 98 godina, zanima me jel ima neko iskustva s njim i malčerom
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
To mu je malo previše, za to treba 60+ks, ali 160 bi mogao:icon_kidra:
 

zagorjerules

Član
Tu od
27 Lip 2012
Poruka
57
D

denigb

Guest

zagorjerules

Član
Tu od
27 Lip 2012
Poruka
57
s tim univerzalom znaci moze ic malcer za neku travu malo jacu

Tako je. I ne vidim razloga da se malčer grije, jedino kaj se događa, po mojem mišljenju, je da se traktor uništava i trpi.
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Ja imam universal 643 DT i malčer od neto zahvata 170 sa batima i uopče ga ne čuje pa najvise radim sa kardanom na 1000 okretaja samo sto ne vrtim motor preko 1400 okretaja manje troši
 
D

denigb

Guest
pitanje

pošto mi je sve novo na tom traktoru zanima me izvodi za hidrauliku veli mi covjek da ima dizanje i spuštanje dal zna neko koji je koji prikljucak
 

zagorjerules

Član
Tu od
27 Lip 2012
Poruka
57
pošto mi je sve novo na tom traktoru zanima me izvodi za hidrauliku veli mi covjek da ima dizanje i spuštanje dal zna neko koji je koji prikljucak

Misliš npr. izvod za kiper prikolicu? Bilo koji od dva zadnja priključka, a za to ti služi ručka s desne strane kod dizanja i spuštanja traktorskih hidrauličkih ruku. Ali to ti je ona veća ručka.
 
D

denigb

Guest
Misliš npr. izvod za kiper prikolicu? Bilo koji od dva zadnja priključka, a za to ti služi ručka s desne strane kod dizanja i spuštanja traktorskih hidrauličkih ruku. Ali to ti je ona veća ručka.

sad trenutno ne razmišljam o prikolici nego o ralici i dvosmjernom cilindru
 

Najnoviji postovi

Na vrh