• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

UNIVERSAL

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,326
Ne, ne znam toga, ni čiji je. Znam za jednog drugoga, a taj ima "crni nos" i nije za prodati.
Izgleda u redu, ne znam zakaj ga prodaje.

U 550 ili 640 i taj nisu ista klasa.
Svaki ima svoje fanove, no činjenica je da je za Uni-jem veća potražnja. E sad, kak kome paše.
O cijeni ne bi, jer stvarno ne znam kak se kreću.

Znam samo da moj manji ne bi išel za puno manje ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Nemrem vjerovati, a samo cca kilometar zračne linije od tebe spava....
Možda zato kaj uglavnom spava kaj se i vidi sa slika, ko i tvoji ;)

Ni približno ista klasa, ovo je tenk za Unija...

Tvoj manji, skoro svaki unutanji dio tog traktora sam opipal sa svojim šapama, kao i vanjski i znam jako dobro kolko truda smo si dali i kolko si uložil.....
Teško da ti bu neko izmamil osmjeh na lice, bojim se da bu i dalje spaval ko i ovaj, a i onaj Uni....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Neznam baš da Štore spi pod ceradom, to bi ga žuljalo Tam je deka od ambasador deka od Merino ovce :hahah:
 
  • Volim
Reactions: ZJ

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,326
A mačka spi na sicu i čuva oba od miševa ;)
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,214
Koristi ko ovaj dodatak na univerzalima? 🤔😀
Moji skinuli vjerojatno iste godine kad je novi U445 kupljen 😅
 

Prilozi

  • 20220303_170844.jpg
    20220303_170844.jpg
    51.1 KB · Pregleda: 44
  • 20220303_170835.jpg
    20220303_170835.jpg
    52.9 KB · Pregleda: 44

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,780
Ista priča i kod mene😂
Kad sam Deutza kupil isto sam to odmah skinuo.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,326
Moraš ga skinuti jer smeta kuki dok je u gornjem položaju.
ima smisla dok je kuka dolje.
 

Zhaba

Član
Tu od
9 Stu 2014
Poruka
152
Pozdrav, imam problem sa Universalom 445, kad se dobro zagrije i nakon toga ostavi raditi na leru, izbaci malo vode na čep i iberlauf hladnjaka. Termostat je nov, i ne baca vodu na iberlauf hladnjaka u radu. Malo sam čitao slične teme i neki predlažu zamjenu čepa za početak. Da li ima smisla kupovati novi čep i koji je uzrok takvom ponašanju?
 

Zhaba

Član
Tu od
9 Stu 2014
Poruka
152
Krivo sam se izrazil 😁 Izbaci za nekih mozda i pola litra. U kileru je razina malo iznad ćelija. Također sam zaboravio reći da podigne temperaturu do sredine zelenog polja (inače je uvijek na početku) prije nek baci vodu.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,780
Neka izbaci kolko misli i tako ostavi. Nema veze ako nije tekućina do vrha u hladnjaku. Dok temperatura ne raste mislim da nema brige.
 

Zhaba

Član
Tu od
9 Stu 2014
Poruka
152
Stavil sam novi čep, sad ne izbacuje na čep ali na iberlauf i dalje izbaci 3-4 deci. Bio je poprilicno opterecen cca pola sata i sve je bilo dobro, nakon toga sam se vozil nekih 5min pod ler gasom (spuštanje) i digel je malo temperaturu i počel je bacati. Negdje sam pročitao da bi moglo biti do prljavog hladnjaka pa nema dosta zraka kod spore vožnje, ali hladnjak je skroz čist i "prohodan". Koji bi još mogao biti uzrok tome? Pumpa na niskim okretajima? Termostat (novi je, ali znam da to niš ne znači...)?

Neka izbaci kolko misli i tako ostavi. Nema veze ako nije tekućina do vrha u hladnjaku. Dok temperatura ne raste mislim da nema brige.
Problem je da je tekućina taman iznad čelija PRIJE nek izbaci...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,780
Kužim, nek izbaci taj "višak " i radi dalje sa njime pa vidi dal će opet izbacivat vodu. Tih par deci manje mu neće naškoditi, imaš sat pa prati temperaturu.
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,301
Dihtung glave pa ti nabija kompesiju u kiler. Kad otvoris cep jel ti pritisak ispod cepa?
 

Najnoviji postovi

Na vrh