• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

UNIVERSAL

F

Fleki

Guest
Jel imao tko bilo koji UNIVERSAL, kakva su mišljenja o tim traktorima, ja znam par ljudi iz moje okolice koji su zadovoljni s njima i preporučuju ih za kupnju, a ujedno i ja sam planiram kupiti jednog(model od 68 KS sa kabinom i duplom vučom za 19500 ojra sa PDV-om) i pokrenuti zastupstvo i prodaju istih.

http://www.dom-krizevci.hr

Obrisan neispravan link.

http://www.utb.ro
 
M

Milan

Guest
Cuj Fleki ne znam kakvi su ovi novi tipovi ali oni stari od 35 ks su suprrrr izdrzljivi i mali potrosaci
 
B

branko

Guest
evo malo slika novih univerzala , preuzeto s njihove stranice

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

ovaj zadnji ima perkins motor
 
K

krx pozega

Guest
Ne izgleda mi uopče ružno..dapače sviđa mi se sem ovog prvog
 

Denis

Novi član
Tu od
13 Ruj 2007
Poruka
9
Uvoznik rezervnih dijelova i servis za Universale je firma " Traktor Univerzal" iz Sessvete tel. 01 2003297 ako bilokoga nesto zanima u vezi tih traktora neka se slobodno obrati na mail ili javi na tel.
 
N

new holland tn70da

Guest
Evo mog Universala

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

Denis

Novi član
Tu od
13 Ruj 2007
Poruka
9
New....odlican traktor ako mene pitas...sam steta sto nema prednji pogon.....ali sve ovisi za sta ti treba...uglavnom nepoderiv motor
 
N

new holland tn70da

Guest
Stvarno dobar traktor nemam problema sa njim. Prednji pogon mi ne treba imam još dva traktora New holland sa prednjim pogonom
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
da se i ja javim
iz prijasnih postova se vidi da i ja imam traktor Universal UTb 643DT godiste neznam tocno ali oko 2000. kupljen nov sa oko 4000 radnih sati bez kabine

ovako
traktor nije loš da me nebi netko lose razumio ali ima dosta manjkavosti

lose prednje gume i malo tezine na prednjim kotacima (zamijenio sam prednje gume sa 7.50-20 na 8.00-20) i po asfaltu vozim bez prednje vuce.

losa fina regulacija hidraulike preporucam plug sa kopirnim kotacem
materijal dosta los cvrstoca zeljeza opcenito
hidraulika jako spora (u odnosu na MF 133 ili IMT 533)
kompletna struja prekomplicirana osobito kutija osiguraca i lampice na kon. tabli
i ko najglavnije pucaju vijci na zadnjim kotacima preporucam nabaviti dobar materijal i dobar tokar da ih napravi.
e skoro zaboravim prebrz mjenjac ima 4+4 i ide preko 45km/h a orem u 3. ili 4. sporoj

to bi bilo sve za sada


Obrisan neispravan link.
 
A

Ado

Guest
Oprosti imaš li išta mlađeg" Universala ovaj je star oldtajmer" .Stariji je ovaj tvoj traktor nego moj Ferguson 535X.Interesuje me Universal 97/98 godište sa prednjom vučom. " Ado"
 
D

DADAC

Guest
I tak priča se po selu da univerzala novog više nebute kupovali.....
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
samo ti kupi universala,ja imam 703dt,98g i to ti je stroj pogotovo mašina,a kaj se tiče šrafa na kotačima istina je da buš ih moral tokariti.
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
da li netko zna otprilike koliko ulja ide u getribu i hidrauliku na univerzalu 703.
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,900
tu kod nas u našem području su bila 5 universala 703 i svima su odhebali motori
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
MATIJA CASE kaže:
tu kod nas u našem području su bila 5 universala 703 i svima su odhebali motori
Nije ni čudo, jer su ti motori bili premali za ono čudovište od getribe i kotača.
 
Na vrh