• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

univerzal 445 dt

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
bok
jel vrijedi ovo kupit?
traktor-univerzal-445-dt-slika-14556429.jpg

traktor-univerzal-445-dt-slika-14556416.jpg

4x4,45 ks,89. godište,originalno stanje,3200 rs,motor i mehanika u odličnom stanju
treba malo ulozit u vanjski izgled al to znam čak i ja napravit
oglas:
http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-univerzal-445-dt-oglas-5434466
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
ak je tako kako piše u oglasu i sa tim satima onda da. Probat srušit cijenu na 40tkn i imaš stroj i pol. Kad pogledaš da 539 ima cjenu od cca 30tkn ili više a nema ni duple vuče onda nemaš kaj puno razmišljat. Vidi jel jako dimi na odušak, malo mora jer im je to normalno al nesmije ulje bacat.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Nepoderiv motor, jeftino održavanje, solidna mehanika.

Djed je Imao 445dt 89god. Bio glavni traktor u gospodarstvu. U nekih 8000 rh nikad nekih ozbiljnih problema.
Jedini problemi : zubčanik za uključivanje pr pogona, lamela + potisni ležaj, 2-3 puta štelanje pumpe (užasno dimio plavo u nizbrdicu), federi u mjenjaču.
Traktor je puno orao u teškoj zemlji i dosta radio u šumi.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
oke hvala...imam ja IMT 533 al postaje nam slab,imamo pet njiva al na jednoj njivi su nam zaj*bali prilazni put pa nemozemo spelat s punom prikolicom na cestu pa nas je susjed sa 445 povukao,nas i kombajn,a prosle godine mi smo spelali nekak a deda sa 542 nije pa ga je stari zešlepal
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
i ja imam 533 i U-445 al bez duple vuče i znam kakva je razlika u ta dva traktora
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ja imam 445 obićni i za moje potrebe za manju poljoprivredu i šumu dušu dao nikad me nije iznjevjeril znam jednog koji ima duplaka mrak je šta se tiće traktora za manju poljoprivredu sam trebaš ocjeniti jeli to odgovara tvojim potrebama šta se tiće djelova ima ih i nisu skupi šta je najbitnije .
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
Reko stari da ak kupujemo traktor,mora bit univerzal dupljak :p
Dobro ce nam doc u sumi i za oranje...a s 533 dobro dodje za drljanje,sijanj,voznja prikolice i ic do vonograda po vino :D
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
za drugo i nije
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Nemoj uzimat bez prvog pogona ni za živu glavu...
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
pa reko stari da kad vec kupujemo,kupujemo dupljaka
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

nik_vž

Novi član
Tu od
18 Pro 2011
Poruka
16
najbolje bi bio da odeš i pogledaš si traktor,,ali dobro ga pregledaj jer taj ćesto mijenja traktore,,tj preprodaje ih,,no to nemora znaći da traktor nevalja a i teško je naći takav traktor koji se prodaje a da je od vlasnika,,ja sam kupoval prošlu godinu,,pogledal sam najmanje 10 traktora i svi su bili kod švercera,,na kraju sam uzel universala dt 445 84.g. i za sad je super,,nema nikakvih problema,,sretno s kupnjom..
 
M

miki1990

Guest
Univerzal 445

Druže ja imam takav trakto nema prednju vuču ali sam extra zadovoljan snjim vjerovatno je još bolji sa prednjom vučom ali meni i ovaj služi extra radim sa njim oko 15 hektara zemlje i on mi je jedini traktor! Radio sam mu samo jednom generalno nakon 20 godina rada jedino što sam uradio stavio sam mu naprijed 100Kg tegova jer ima lagan prednji kraj ima dobru, jaku i vrlopreciznu hidrauliku sa plivajućim sistemom! Motor mu je ekstra dobar i izdržljiv ja sa svojim nema kakve poslovenisam radio i nikada mi nije pregrijo!Dijelova ima svuda i nisu skupi! Sve u svemu toplo ga preporučujem samo da je od dobrog domaćina!
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
znam da je dobar :D
al moj tajo oce dupljaka i za nis drugo nece cut xD
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

novcky

Član
Tu od
27 Srp 2012
Poruka
292
nije tajo bedast, ja imam dupljaka i po ovim mojim bregima je skoro stalno uključen prednji pogon. kad kosim v breg, manje kopaju zadnji kotači. jedino je šteta kaj nisu prednje gume malo šire. jen kolega kaj je s njim stalno v šumi, del je napred 8.3 - 20 i s utezima sto kil je razlika nebo i zemlja.a ti si negdje iz stubičkog kraja pa ti prvi pogon nebu niš smetal, vjeruj mi
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
ma ide i s malim fergijem al trebamo dupljaka,bice lakse
 

novcky

Član
Tu od
27 Srp 2012
Poruka
292
ostalo mi je odnekud da si iz toplica, pa sam pobrkal. sorry, videl sam kasnije da je post od prošle godine, znači nisi nabavil dupljaka?
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ja prodajem svog 445 duplaka.Ima nove prednje gume i stavim mu 100 kila utega napred,i u mekanom je to drugi traktor,ide kao tenk.
 

Najnoviji postovi

Na vrh