• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Upisnik u trgovce voćem i povrćem

breskvar

Aktivni član
Tu od
25 Velj 2009
Poruka
1,150
Tako ni meni nisu znali objasniti dok nisam nazvao ZAGREB u vezi tog upisnika pa me zamolila da razglasim na forumu da se ne paničari jer "" rokovi su za prijavu prošli.
Nitko nije pogriješio i zakasnio s rokom , to se ne odnosi tko još prodaje ili cijele god a mi sezonski bitno je 30-60 dana prije 60 zbog godišnjih da se nezeznite npr. za lubenice nema rješenja , počeli godišnji ,a ni prodaje jer bi mogla biti preskupa ( kaznice ) neznam kako če to regulirat educirani prodavač ako nije prodavač iz OPG-a
...ja, evo, prodajem cijelu godinu...i uredno sam podnio zahtjev, rješenje, naravno, još ne stiže...no, nisam u prekršaju jer ne izdajem ja rješenja i dok isto ne stigne prodajem i dalje sa iskaznicom OPG-a :)
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
...ja, evo, prodajem cijelu godinu...i uredno sam podnio zahtjev, rješenje, naravno, još ne stiže...no, nisam u prekršaju jer ne izdajem ja rješenja i dok isto ne stigne prodajem i dalje sa iskaznicom OPG-a :)

Pozdrav breskvar
Kada si podneo zahtjev ja tek neki dan bio po zahtjev,ali kako mi se ćini to moraš 3 mj prije podneti jer su spori:rolleyess:
 

breskvar

Aktivni član
Tu od
25 Velj 2009
Poruka
1,150
Pozdrav breskvar
Kada si podneo zahtjev ja tek neki dan bio po zahtjev,ali kako mi se ćini to moraš 3 mj prije podneti jer su spori:rolleyess:
...zahtjev sam podnio u prosincu prošle godine...rješenje trebam primiti poštom, zasad ne stiže i do tada prodajem na tržnici sa iskaznicom OPG-a...
 

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
...zahtjev sam podnio u prosincu prošle godine...rješenje trebam primiti poštom, zasad ne stiže i do tada prodajem na tržnici sa iskaznicom OPG-a...

Ispričavam se što upadam,ali zanima me jesi li napokon dobio rješenje.Ja sam naime poslao zahtjev u 4 mesecu ove g.,pa sve do danas nisam dobio rješenje.Danas zovnem na ministarstvo,radi provjere i vele da oni nisu zaprimili moj zahtjev,a kod mene potpisana i ovjerena povratnica.E sad kao biser na kraju gospođa veli da su oni povratnicu potisali ne gledajući jeli moj zahtjev stigao, pa neka pošaljem novi zahtjev sa biljezima i ostalom dokumentacijom.Što se sve na ovo može reć,mislim.........?
pozz!
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Zna li tko jer se mora i za iduću godinu poslati zahtjev ili ne?
 

breskvar

Aktivni član
Tu od
25 Velj 2009
Poruka
1,150
Ispričavam se što upadam,ali zanima me jesi li napokon dobio rješenje.Ja sam naime poslao zahtjev u 4 mesecu ove g.,pa sve do danas nisam dobio rješenje.Danas zovnem na ministarstvo,radi provjere i vele da oni nisu zaprimili moj zahtjev,a kod mene potpisana i ovjerena povratnica.E sad kao biser na kraju gospođa veli da su oni povratnicu potisali ne gledajući jeli moj zahtjev stigao, pa neka pošaljem novi zahtjev sa biljezima i ostalom dokumentacijom.Što se sve na ovo može reć,mislim.........?
pozz!

...sorry, tek sada sam vidio pitanje, rješenje mi je došlo prije, otprilike, 2 mjeseca...a odmah odgovaram i Njoku da se zatjev ne podnosi za svaku godinu posebno, rješenje vrijedi do daljnjeg...
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
...sorry, tek sada sam vidio pitanje, rješenje mi je došlo prije, otprilike, 2 mjeseca...a odmah odgovaram i Njoku da se zatjev ne podnosi za svaku godinu posebno, rješenje vrijedi do daljnjeg...

Hvala,dok im nezarteba love ipak je to unosan biznis izdavanje potvrda.:partyman:
 

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
Eto i jedan poznanik,koji je poslao zahtjev u 11 mj.prošle godine,još nije dobio rješenje,pa mu velim neka zove ministarstvo i provjeri primitak.Inače ovo rješenje vrijedi za sve ukučane,tako vele u ministarstvu!
breskvar,hvala!
 

Tomislav

Član
Tu od
9 Sij 2007
Poruka
610
Jel je upisnik još aktualan i jel ga tko morao pokazati na uvid ?

Išao sam printati obrazac za upisnik i ispod neki obrazac za program izobrazbe trgovaca voćem i povrćem...što je sada to?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Mislim da ti je to ako nekog zapošljavaš a da nije u OPG-u, ide ta izobrazba.
 

branko64

Član
Tu od
2 Sij 2010
Poruka
209
Dečki s foruma lijepi pozdrav
Bio bih zahvalan da mi netko odgovori da li treba za svaku godinu se upisivati u upisnik utrgovce
voćem i povrćem ili je dovoljno jednom se upisati i onda si u upisniku
Hvala unaprijed jer ja stvarno neznam
 

Najnoviji postovi

Na vrh