• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

UPIT ZA CALNOVE IZ SRBIJE VAZNO!!!

B

Bobo

Guest
Dakle, molio bih bilo kojeg clana iz Srbije da se ako je ikako moguce raspita za nabavljivost zadnje sajbe za 549 OL, te prednjeg desnog donjeg stakla za isti. Te ako je moguce negdje kupiti posebno, koja bi cijena bila.

naime, u hrvatskoj mi nitko ne moze nabaviti ta stakla koja sam razbio na kabini a nitko ne moze izraditi zadnju sajbu, jer nema sablonu.

Pomoglo bi takodjer da znam tko proizvodi kabine za traktore sa Obrtnom Limarijom, pa da se proba naruciti iz te tvornice...


dakle, ono malo staklo kroz koje vidim prednji desni tocak i zadnja sajba. Da li je moguce kupiti i koja je cijena.

Unaprijed hvala u nadi da ce netko pomoci...
 
Č

Čugi

Guest
Re: IT ZA CALNOVE IZ SRBIJE VAZNO!!!

Stakla su se radila u "Sigurnost" Pančevo, ali od toga nema ništa sada, ljudi koji su tamo radili sada rade privatno, kako? gde? nemam pojma, znam samo da su stakla odlična, uzimao sam za Zetora komplet levu stranu kada sam ga ono letos izvrnuo, kao i zadnju i desnu gornju za 539. Hoćeš da ti pošaljem na pm telefon od čoveka, dogovoriš se sve sa njim, i on ti donese trećeg u Rumu na vašar.
 
B

Bobo

Guest
Re: IT ZA CALNOVE IZ SRBIJE VAZNO!!!

Moze, daj broj, pa ce netko od rodbine nazvati i pitati...

Tokom dana sam dosao do saznanja da jedan covijek iz Pozege vrlo cesto ide u Srbiju po neka stakla koja se rade po narudzbi i kao da su vrlo kvalitetna...

Jos cu se s njim cuti, pa cu vidjeti sto on kaze. Ako od njega ne bude nista, kazem, netko od mojih ce nazvati, pa neka ponesu kada budu dolazili...

Hvala!
 
Č

Čugi

Guest
Re: IT ZA CALNOVE IZ SRBIJE VAZNO!!!

Ok, šaljem ti broj. ;)
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Bobo ima firma u Brezovcu kraj bjelovara koja ugrađuje stakla na aute i traktore ja sam tamo kupio za 539 i prvu i zadnju i to prva je nekih 300 kn što nije puno po možda imaju i za tvoj firma se zove Auto-staklo Kristal pa probaj pitat evo ti broj a i za druge 043 235 577
 
B

Bobo

Guest
HVALA Vinogradar i Cugi...

Daj mi samo reci jesu li to obicna stakla s folijom, ili su to kaljena stakla?

Sto mi je Cugi na PM dao cijenu otprilike, cini mi se skuplje tamo, nego u toj tvojoj firmi... bas cu ih nazvati da se raspitam ;)
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
E j.... sad to ti neznam mislim kaljena ali nemoj me držat za rijeć nazovi pa pitaj neznam stvarno
 
B

Bobo

Guest
kako sam iznad i napisao, Cugi mi je napisao otprilike cijenu za izradu kaljenih stakala koja je vislja od ove tvoje... Ako su ta stakla u Bjelovaru kaljena, onda mi je puno bolje to ovdje uzeti, i zbog blizine, a i zbog R1 racuna ;)
 
B

branko

Guest
bobo pa kaj u pozegi nema nijedan specijaliziran servis za stakla (koprivnica ih ima dva) i svaki od njih ti moze nabaviti staklo kakvo god zelis samo im das nacrt ili dimenzije i oni ga takvog nabave cijena je po kvadratu osim ako nije zaobljeno ili neke druge gluposti.
 
K

krx pozega

Guest
Šta je Bobo naprijed opalila stabljika,a nazad kamen... ;) :roll:
 
B

Bobo

Guest
Imamo famozni "STAKLARAD" koji je do nedavno pravio sajbe, a sada rade samo izloge i uokviravan je slika...

kad sam tamo bio, njima se ne da to raditi, jer je lik neki tulav da glava boli, i samo je trazio izlike da me doslovce odjebe... Stos je u tome sto su im dva stakla malo da rade, a kaljena stakla ne mogu busiti i sta ti ja sve znam. Ne kuzim se u to pa mi moze svasta napricati.

Imaju obicno stalko sa folijom, ali mi je rekao da nema problema ako se montira u gumu (keder) a ako se trebaju busiti rupe, da ce mi to raditi, tek ako ja odgovaram za stetu. Dakle nula bodova od Pozege...


@Krx, zadnja je pukla kad je onaj dan bilo 43 stupnja a ja oprao traktor hladnom vodom. otisao se provozati i sajba se sasula u milijardu komadica... A naprijed su mi proletjele velike papagajke (ne pitaj kako, kriv sam koliko sam tezak ;) )
 
Č

Čugi

Guest
Stakla se prvo seku na meru, zatim buše ako ima potrebe i na kraju se kale. Nemoj uzimati nikako sa folijom!
 
B

Bobo

Guest
Cuj, ako nista, onda cu zvati onog covijeka od kojeg si mi dao broj, i s njim dogovoriti nesto.

A ako ne niti, to bit cu primoran stavljati pleksiglas, a to mi se uopce ne svidja. Iako necu nista vidjeti kroz njega za mjesec dana, bolje i to nego da se smrzavam u traktoru...
 
B

Bobo

Guest
Ovako, nisam nista javljao, jer sam zaboravio...

Rijesio sajbu zadnju ovdje preko osiguranja jedva nekako... Nisam ju platio nista, a inace je oko 500 Kn

Ono malo staklo naprijed zam zamijenio pleksiglasom za 70Kn ;)

Mogu naruciti sva stakla za kabinu i ovdje, samo im je malo trebalo da se sjete kakva je to kabina kod mene...

najprije narucili sajbu za staru tipu 549, pa onda za novu tipu 539 i na kraju za novu tipu 549, koja je sad kod mene.. .sve se to odvijalo u neka 3 mjeseca, ako ne i vise...
 
B

Bobo

Guest
Hvala!!!

nabavio sam sto mi je trebalo, ali da imam za ubuduce... A mozda ce netko drugi trebati kakvo staklo za traktor, pa nije viska...
 
Č

Čugi

Guest
Ako neko dolazi iz HR u Rumu, sigurno će ti naći, Rusa ima pun k.... tamo, ja ti mogu videti za cenu.
 
Č

Čugi

Guest
Nema problema, a da si rekao samo dan ranije, juče je bio vašar, sad ništa do 03.03.
 

Najnoviji postovi

Na vrh