• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Uputstvo za Zetor 2511

luma1908

Član
Tu od
27 Lip 2010
Poruka
292
Uputstvo za Zetor 2511 DAJ

Imam origigi korisničko uputstvo za Zetor 2511 (na hrvatskom), pa ako nekog interesira, spreman sam ga ustupiti za neku simboličnu cijenu, ili mijenjati za uputstvo za Zetor 5011 (na hrvatskom - imam na njemačkom). :)

Trebam uputstvo za Zetor 2511 na hrvatskom samo reci koliko tražiš pa da se dogovorimo[/QUOTE]

Slušam cijenu, simboličnu, daj kontakt da se čujemo, 0977660819
 

Maky254

Novi član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
12
Jeli ima itko upute za mali Zetor 2511
kupio sam ga neki dan ali se nista ne kuzim bas u njega osim pali voti i takve stvari doslovno samo osnovno pa bi zamolio neog ko ima uputsta za njega posalje u digitalnom obliku uputstva ili papirnatom da si iskopiram spreman sam i paltit.

čemu sluzi ova rucica
 

Prilozi

  • 210420df141218.jpg
    210420df141218.jpg
    49.6 KB · Pregleda: 282
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Imam negde od valjda 35 ili 47, neznam točno. Pogledam pa ti sutra postavim.

Kaj se tiče te ručice ona služi za odabir rada hidraulika. Moj ti je savjet da ju ne diraš ako se uopče da pomaknuti. Srednji položaj je u redu za sve radove koje buš ti s njim mogel raditi.
Nego, ova srednja (za kiper ventil) mi izgleda nekak jako unazad.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Mnogi su tak rekli, ali onda su skužili da taj izvod mogu za svašta koristiti. Kiperica, kalač .......
 

Maky254

Novi član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
12
a vijerujem ali meni traktor ce najvis trebat da si koji metar drva dovucem iz sume malo preorem i pozubit i to je to ostalo ce prelezat u garazi

i jeli bi on mogao uopce vuci frezu 1.6m??? jer si ju razmišljam kupit da nemoram iči sa zubačom
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Vidiš kak to ide, malo po malo i ti njemu nalaziš novi posel :eek::
Za frezu neznam, čekaj da se javi ko je probal ili ko zna
 

MandiA

Novi član
Tu od
10 Lip 2014
Poruka
27
Odozdola prema gore:
- hidraulika Uključena pumpa hidraulike) i kardan 540 rpm. Trebaš pritisnuti kuplung do kraja.
- Neutral
- kardan preko brzina, hidraulika ne radi.
- Hidraulika preko brzina. Kad trebaš podići hidrauliku, a nesmiješ uključiti kardan, Staviš desnu ručicu (reduktor) u neutral, uključiš treću ili 4. brzinu i digneš teret. Nakon toga lijevu ručicu prebaciš u neutral.
Za uključivanje ova dva položaja traktor nesmije biti u brzini, odnosno kretati se.


Položaji su SMP? Način regulacije podizanja hidrauličkih poluga.
S ti je regulacija vučnog otpora (snage). Ovo koristiš za plug i tanjurače. U sredini ti je mješovita regulacija hidrauličkog podizača. Probaj orati u ovom položaju. Možda ti se svidi. P je regulacija položaja.


Ovom ručicom reguliraš brzinu reakcije, odnosno brzinu dizanja hidraulike. Imaš na kućištu odlijanu strelicu, pa pogledaj.[/QUO
postovanje, imam pitanje u vezi hidraulike, kad orem u kojem
polozaju je najbolje da bude rucica hidraulike??
 

MandiA

Novi član
Tu od
10 Lip 2014
Poruka
27
postovanje, novi sam na forumu pa s bas ne snalazim !!
uglavnom imam pitanje u vezi hidraulike, kad orem ili radim s traktorom a ne treba mi kardan u kojem
polozaju je najbolje da bude rucica hidraulike?? Kada se vozim npr sa prikolicom najbolje bi bilo da hidraulika bude u drugom polozaju odozdola ili ti ga u neutralnom
ako sam vas dobro skuzio
hvala unaprijed
 

MihoDo54

Novi član
Tu od
27 Tra 2020
Poruka
4
i jeli bi on mogao uopce vuci frezu 1.6m??? jer si ju razmišljam kupit da nemoram iči sa zubačom

Da, ja sa svojim frezam sa gramipovom at20 150 bez problema.
 
Na vrh