• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Uputstvo za Zetor 2511

I

Ivo3

Guest
jučer sam vozil trupce s dvajstpetakom i skorom sem se kantnul trupci su jako teški a jo sem nabil gasa i naglo pustil kvačilo..

bi kaj značilo da denem na dvajstpetaka 50 ili 100 kg naprjed :finga:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,977
jučer sam vozil trupce s dvajstpetakom i skorom sem se kantnul trupci su jako teški a jo sem nabil gasa i naglo pustil kvačilo..

bi kaj značilo da denem na dvajstpetaka 50 ili 100 kg naprjed :finga:
I te kak bi značilo.
A za eventualne nagibe moreš ugraditi bočno pomočne kotače :rolfer:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,977
dobro.....znam na kaj mislis boćni kotaći su kaj se stave iza i kaj pomažu da se vuće drvo....nema veze
E baš na to :roll:
 
R

rudolf

Guest
bi bi zahvalan ako može u pdf formatu

Imam origigi korisničko uputstvo za Zetor 2511 (na hrvatskom), pa ako nekog interesira, spreman sam ga ustupiti za neku simboličnu cijenu, ili mijenjati za uputstvo za Zetor 5011 (na hrvatskom - imam na njemačkom). :)[/QUOTE]
Za koliko bi otprilike taj priručnik koštao??
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
Pitanje za one koji imaju 2511

Kako se ponaša kod oranja i jel mu plug IMT 12 cola paše?

Jel u stanju brati po ravnome sa jednorednim beračem kukuruza SIP EKO 35?

Jel može vozit jednoosovinku 3,5t punu?
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
Ajd jel zna netko nešto o tom traktoru. Imam tu jednog za male novce a čini mi se da je "zeko" u solidnom stanju, pa ak se može sa ovim orudaljem nosit uzel bi ga. Da me nebi krivo shvatili traktor bi bio kao ispomoć UTB-u 445 tako da nebi sa time stalno radio.
 
V

vsebalj8

Guest
bi bi zahvalan ako može u pdf formatu

Imam origigi korisničko uputstvo za Zetor 2511 (na hrvatskom), pa ako nekog interesira, spreman sam ga ustupiti za neku simboličnu cijenu, ili mijenjati za uputstvo za Zetor 5011 (na hrvatskom - imam na njemačkom). :)[/QUOTE]

Trebam uputstvo za Zetor 2511 na hrvatskom samo reci koliko tražiš pa da se dogovorimo
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
585
Jel može vozit jednoosovinku 3,5t punu?

Mislim da može, bar po ravnome. bio je jedan zekan u mom selu, prikolica je bila poveća i sa udvojenim kotačima.
Stari mi kaže da je taj gazda više vukao sa malim zetorom nego drugi sa ursusom 355. a to su bili jedini traktori u selu.

Za plug neznam, al bilo bi mi logično da jednobrazdnim 12" ore bez problema.
Nadam se da nisi mislio na 2x12" :D
 

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
mali tukač đubre je u stanju vuć više neg kaj možeš zamislit...imaš sliku na stranicama prije od mojeg s dvoosovinkom zmajevkom...6 tona kuruze je vozil u mlin s njim...staviš mu utege otraga i ide ko beba...a za njega 2x10" ili 1x16" ko stvoren...kaže deda da s jednom brazdom leti...al trenutno vuče 2x10"
 
J

jjvolvo

Guest
jel još imaš prednju vuću od njega..:?:

Nažalost ne. Kupljen je bez nje.
Zna li tko dali se može na ovom traktoru regulirati pritisak ulja u motoru.
Čuo sam od jednog majstora da se može navodno na rotacionom filteru regulirati pritisak ulja.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,977
Zna li tko dali se može na ovom traktoru regulirati pritisak ulja u motoru.
Čuo sam od jednog majstora da se može navodno na rotacionom filteru regulirati pritisak ulja.
Može na svakom.
 

Najnoviji postovi

Na vrh