• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Uređenje traktora-ozivljavanje starih strojeva

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
S tima radi, 560 i 539. O dobrom su stanju. Jako uredni, možd i previše za jedan traktor.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Da je meni tako Ursusa sredit, a vjerojatno če i bit skoro, bar se ja nadam 8) 8) 8) 8)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Iso miki!!!!!!!!!!!!!!!!
Pa ovaj je ŠTORE 504 prava mrcina!!!!!!!!!!!
Daj pitaj čovjeka dali ga hoče prodat, dibi još i mog 565 pod račun!!!?:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
evo jednog rusa medju ovim obnovljenim traktorima, VLADIMIREC T-25a
Obrisan neispravan link.
malo pranja, struganja i ciscenja....
Obrisan neispravan link.
malo rastavljanja
Obrisan neispravan link.
malo peglanja i varenja
Obrisan neispravan link.
malo posla oko mehanike
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
malo havarije i razocarenja
Obrisan neispravan link.
malo sminke
Obrisan neispravan link.
i na kraju....evo sta je ispalo
Obrisan neispravan link.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
milina za oči... e sad jedno pitanje,da li taj vladimirec može dizati hidraulik dok mu je isključen kardan?i kakva je situacija sa rez dijelovima?
 
B

Bobo

Guest
abrkili kaže:
milina za oči... e sad jedno pitanje,da li taj vladimirec može dizati hidraulik dok mu je isključen kardan?i kakva je situacija sa rez dijelovima?


Koliko znam da se moze hidraulik dizati bez kardana... Nije to ursus ;)

nemoj mi samo reci da se zanimas za kupovinu takvog cuda?!?
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ma ima moj susjed,ali uglavnom ga vpoze kokoši koje sjede na njemu... :p možda jednog dana i kupim,tko zna? :p
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
abrkili kaže:
milina za oči... e sad jedno pitanje,da li taj vladimirec može dizati hidraulik dok mu je isključen kardan?i kakva je situacija sa rez dijelovima?
pumpa se ukljucuje/iskljucije sa desne strane gdje je i namontirana, ima poluga......eh sad ne znam dali radi sa stisnutim kvacilom
 
A

Alen

Guest
edosoko kaže:
abrkili kaže:
milina za oči... e sad jedno pitanje,da li taj vladimirec može dizati hidraulik dok mu je isključen kardan?i kakva je situacija sa rez dijelovima?
pumpa se ukljucuje/iskljucije sa desne strane gdje je i namontirana, ima poluga......eh sad ne znam dali radi sa stisnutim kvacilom

RADI!!!! Pa to je traktor a ne imt..... ;)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
kaj ti imas protiv IMT.????
i niti jedan IMT ne treba imati uključen kardan za hidraulik :twisted:
 
A

Alen

Guest
marko hurlimann xa86 kaže:
kaj ti imas protiv IMT.????
i niti jedan IMT ne treba imati uključen kardan za hidraulik :twisted:

Ma znam,ali nekužiš ti zašto sam to napisao.... Saznat češ kad bobo dođe :twisted: :twisted:
 
B

Bobo

Guest
Alen kaže:
marko hurlimann xa86 kaže:
kaj ti imas protiv IMT.????
i niti jedan IMT ne treba imati uključen kardan za hidraulik :twisted:

Ma znam,ali nekužiš ti zašto sam to napisao.... Saznat češ kad bobo dođe :twisted: :twisted:


Iskreno, ne kuzim ni ja sto je pjesnik htio reci...
 
A

Alen

Guest
Nezna kad si komentirao pa nije bio u žaru.... :lol:

Ono : Vladimirec je pila a imt ne.... u tom smislu :scratch
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Edosoko
Ljepo si sredio Vladimirca. Vidim, da si se počeo bavit i drugim markama traktora, na samo sa TV.
 

Najnoviji postovi

Na vrh