• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

lipic

Član
Tu od
20 Svi 2012
Poruka
103
Ma ja se bavim samo drvima,odnosno šumom i uvijek mi se radovi otegnu duboko u jesen kad se vrijeme mijenja svako malo tako da mi je kabina spas,jučer puhalo ko blesavo,tovarim drva na prikolicu u šumi,lagano se oznojiš,ako nemaš kabine u banani si,propuše te i drugi dan u krevetu.:(wait):
 

lipic

Član
Tu od
20 Svi 2012
Poruka
103
Jel imao netko od vas situaciju da mu je slinilo ulje iza bosch pumpe na malom medi,mislim da je to ovo ulje iz pumpe goriva samo ne znam od kuda curi,jel ima nešto sa unutarnje strane pumpe prema motoru ili curi na samom spoju pumpe i motora,teško se vidi jer je malo mjesta.
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Ima li neko mozda prirucnik,malo mi nije jasno bas koliko gumica i cahura sa gumicom ide na poluosovinu iza kocionog dobosa?
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Imam ja i poslal ti budem link samo kad se dokopam computera.
Ak te netko.prije ne usreci.
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Ajde jer da je bilo dobro nebi mastilo dobose.
Po onom kako je bilo nema efekta jer je gumica na osovini gdje su ricne.
Ima ona izbacena podloska i iza nje ide cahura sa gumicom al nema mi puno logike kad na tom mjestu na osovini nije ravno da bi gumica dihtala.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,772
Imam ti katalog akav trebaš, ali je na poljskom.
Pošlji mi tvoju e- adresu, pa ti pošaljem link.
 

Postar

Aktivni član
Tu od
23 Stu 2012
Poruka
221
Pozdrav postovani clanovi,zatajila tema.
Da niste rasprodali male ursuse :D
Kod mene mali ursus dobio veci krov nad glavom,da mu bude komotnije heh
 

Prilozi

  • 20171128_094129.jpg
    20171128_094129.jpg
    59 KB · Pregleda: 98
  • 20171129_141053.jpg
    20171129_141053.jpg
    38.8 KB · Pregleda: 99

Postar

Aktivni član
Tu od
23 Stu 2012
Poruka
221
Jeste u voznom stanju,sve funkcionise,taman veceras sam je palio kad sam dosao sa oranja. Da vidim dal ce upaliti na mrazu.
 

Postar

Aktivni član
Tu od
23 Stu 2012
Poruka
221
Aaa to. Izvinjavam se,nije do mene,u laptopu mi normalno okrenuta slika,zasto je automatski rotirana prilikom postavljanja na sajt,ne znam.

Nego,imam pitanje. Koliko vam mali ursusi dime?
Da objasnim,normalno treba da dimi prilikom opteredjenja,dimi prilikom dodavanja gasa. Ali u leru jel sme da dimi ili ne(blag belicast dim,mada to ce pre biti zbog hladnoce)?

Dal preko zime da iskoristim,pa da zamenim uloske dizna.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,587
Slike prije postavljanja obradiš (smanjiš, okreneš ili već što želiš), onda ih spremiš u određenu mapu i od tuda ih uplodaš.
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,426
Moj usro dimi i bijelo i plavo i crno, ali dok ide ne diram jer neidem s njim na natjecanje... hebe me samo dok palim prvi put a mala i zatvorena garaza
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
@damirko, onda s ovim u garažu:D:
 

Prilozi

  • GAS-MASKA.jpg
    GAS-MASKA.jpg
    22.4 KB · Pregleda: 34

Najnoviji postovi

Na vrh