• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

swand

Član
Tu od
2 Lis 2018
Poruka
74
Kakva ti je garancija kad kupiš sve novo da se ne može opet nešto takvo dogoditi?

Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk

Ma nema nikakve garancije.
Ali srce mi je na mjestu jel je ipak sve novo.
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Odes fino kupis cijeli traktor za te novce mozda malo vise ali pre toga ga opet provozas tako,baci malo uho na motor i mjenjač.
Od viska djelova te sigurno nece bolit glava,trebate ce.
A da ga budes terao 20 godina uz nov motor od toga nema nista jer nije traktor samo motor,a ako je on tako slozen ko zna sta je sa ostatkom.
 
Posljednje uređivanje:

denisvalesic

Član
Tu od
24 Svi 2016
Poruka
122
dečki trebao bih kupiti nekakav traktor za obradu voćnjaka oko hektar i pol. znači samo košnja između redova roto malčerom i prskanje atomizerom. zainteresirao sam se na malog ursusa , e sad ko ima iskustva da mi kaže da li je to traktor za voćarstvo , naj više me brine što neki kažu da je težak na volanu i da nema dovoljno snage. može vaša razmišljanja i komentari. hvala.
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,426
Moze posluziti, ali nije za vocarstvo, osobito se skuzi kad probas neki koji je. Za tu povrsinu imas vjer racuna kupit nesto bolje... Ako ne, 539 bi bio bolji od 335 za te poslove.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,568
Imt 533 bi sa lakoćom obavljao navedene radove, a i ima prednosti u usporedbi sa TV lakša upravljivost, veća snaga i izgleda kao traktor. A i vjerojatno bi se ga moglo naći za manje novčića od nekog Tv u malo boljem stanju.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,709
Iskreno, radije potraži starog Zetora 3511, jer radi krugove oko 533.
Ak već hoćeš IMT-a, onda 539 ili 540, a ne 533.
Ima još marki i modela za manje novce.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Moj glas ide za malog zetora jer je okretniji od imta i ursusa, a u vočarstvu to itekako dolazi do izražaja dok se treba selit iz reda u red pa zvoziš iz prve eventualno druge, a ne napred nazad par puta kak s drugom dvojicom.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Zetor 4711 ili 4911 je bolji od svih navedenih ali ako misliš kupiti TV mali ursus je mercedes naspram njemu.

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
335- 533- 539- 540- 3511- 4711- 4911....

evo ja ću reć torpedo 45-ica sa hidro volanom, pa nek sad imaš dilemu oko 8, a ne dva traktora...
 

Najnoviji postovi

Na vrh