• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️
  • Molim članove da na ovoj dole temi komuniciraju o pomoći postradalima od potresa na Banovini.
    Naglasak je na pomoći selskim gospodarstvima, jer njih se obično zaboravi u ovakvim tragedijama.
    LINK NA TEMU

Ursus C-335 MALI

Sandokan65

Novi član
Tu od
1 Pro 2019
Poruka
11
Elektronika je već na servu, samo sam prilagodio ;)
Pozdrav pronašao sam na youtube sve i što tokar da odradi . A ima i gde i kako se spaja struja al samo za sity volan od renoa megan .Ja imam povoljno od Fiata stilo samo neznam jel veći kako će se uklopit dali ima dovoljno prostora kod rezervoara za gorivo .

swand

Član
Tu od
2 Lis 2018
Poruka
53
Pozdrav pronašao sam na youtube sve i što tokar da odradi . A ima i gde i kako se spaja struja al samo za sity volan od renoa megan .Ja imam povoljno od Fiata stilo samo neznam jel veći kako će se uklopit dali ima dovoljno prostora kod rezervoara za gorivo .
daj link da vidimo.
Vidi koji je model stila, ako može slika konektora, pa pogledam po shemi kako prebrikati

Najnoviji postovi

Na vrh