• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

Sandokan65

Član
Tu od
1 Pro 2019
Poruka
32
Elektronika je već na servu, samo sam prilagodio ;)
Pozdrav pronašao sam na youtube sve i što tokar da odradi . A ima i gde i kako se spaja struja al samo za sity volan od renoa megan .Ja imam povoljno od Fiata stilo samo neznam jel veći kako će se uklopit dali ima dovoljno prostora kod rezervoara za gorivo .
 

swand

Član
Tu od
2 Lis 2018
Poruka
74
Pozdrav pronašao sam na youtube sve i što tokar da odradi . A ima i gde i kako se spaja struja al samo za sity volan od renoa megan .Ja imam povoljno od Fiata stilo samo neznam jel veći kako će se uklopit dali ima dovoljno prostora kod rezervoara za gorivo .
daj link da vidimo.
Vidi koji je model stila, ako može slika konektora, pa pogledam po shemi kako prebrikati
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
Jesam pogledao a i upravo kupio ovakav motorić.
Uskoro kreću radovi sa prvom kišom ili snijegom.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
Eksperiment uspiješan , ostalo je bravarija i mehanika.

20210121_140918.jpg
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
Pa vjerovatno da se nemože porediti sa hidrauličnim klipom koji poteže nekoliko tona ali vrlo vjerovatno da će biti dovoljno jako jer je prije originalnog kućišta.

A što se tiče snimaka , ne vjerujem ali potrudit ću se.
 

ChykaKure

Aktivni član
Tu od
4 Velj 2013
Poruka
284
Savo, jesu li još na forumu snimke snjezne freze? Jel to negdje na youtubu ima? Pozzz.
 

Sandokan65

Član
Tu od
1 Pro 2019
Poruka
32
Pa vjerovatno da se nemože porediti sa hidrauličnim klipom koji poteže nekoliko tona ali vrlo vjerovatno da će biti dovoljno jako jer je prije originalnog kućišta.

A što se tiče snimaka , ne vjerujem ali potrudit ću se.
Poz. Jeste li vi samo spojili plus i minus na akumulator i radi... ja nemogu još ovaj sity od fiata stilo iz 2002g proizvodnje da spojim struju da funkcionise nema nigde seme za spojit.

daj link da vidimo.
Vidi koji je model stila, ako može slika konektora, pa pogledam po shemi kako prebrikati
Poz. Mozes pomoc oko ovog kako spojit struju za sity fiat stilo iz 2002g.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
Ja sam samo spojio + i - i još jedan signalni + na prvi pin i radi.

A neznam dal svi mogu ovako jednostavnim brikovanjem da se stave u funkciju van auta .
Ne bih rekao jer su vjerovatno zavisni od ECUa.

Znam da od opel corse mora da mu se dogradi neki modul koji lažira ECU.
 

Najnoviji postovi

Na vrh