• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

swand

Član
Tu od
2 Lis 2018
Poruka
74
Pozdrav
Anlaser mi je u kratkom spoju, stator je negdi pregorio. Koji da uzmem? Gdje proći najpovoljnije?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Jel si ga pral u vodi ,ne traktor samo stator?
Btw ,test izolacije se radi na 220 V i žarulje..
 

swand

Član
Tu od
2 Lis 2018
Poruka
74
Nisam ga prao. Mijenjali smo četkice prije 5 mjeseci i radio je ok sve do neku dan.
Daj malo napiši kako da sve testiram možda mu ima spasa, možda je nekaj drugo u kratkom spoju. Ekektronicar sam kužim se nekaj u problematiku ali nedovoljno.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

darkosankovic

Novi član
Tu od
26 Sij 2023
Poruka
1
Evo teme za sve vlasnike ovog vrhunca poljske tehnologije!
Znači od sad tu sve k
mene zanima kakvi su ursusi posto treba da kupim jednog pa sam reko malo da se raspitam uglavnom mene zanima kakv je c-335 sa motor od 41 konja
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
Dobar stroj za ono vreme u kojem je napravljen, a u današnje sprava za mučenje koju ja osobno nebi nikome poželel da se muči sa njom.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
Zbog teškog volana.
Naravno da se to da presloziti na hidraulični ali mislim da mu je to največa mana.
Inace je bil dobar i jak traktor
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,460
Da težak volan je stvarno problem kod njega, ne znam kako je u zadnje vrijeme s dijelovima, da li ima još kakve takve kvalitete novih.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,933
Pozdrav
Anlaser mi je u kratkom spoju, stator je negdi pregorio. Koji da uzmem? Gdje proći najpovoljnije?
Ovo do sad nisam vidio, da li si to popravio ili još nisi?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
Da težak volan je stvarno problem kod njega, ne znam kako je u zadnje vrijeme s dijelovima, da li ima još kakve takve kvalitete novih.
Kvalitete nema, došli smo do toga da treba biti sretan da ima ikakvih dijelova.
 

Najnoviji postovi

Na vrh